16 zakazanych pytań do Britney Spears. Dziennikarz ujawnił, o czym zabroniono mu rozmawiać z gwiazdą

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears walczy o wolność. Chce się pozbyć kurateli i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Co na temat kurateli ujawnił szwedzki dziennikarz?

Britney Spears od kilku miesięcy walczy w sądzie o niezależność. Próbuje uwolnić się spod kurateli, którą została objęta 13 lat temu. Zabrała się za to dopiero teraz, bo wcześniej nie wiedziała, że jej wolno, a obecnie stara się udowodnić, że jest gotowa sama decydować o swoim życiu. Jakiś czas temu przekazała w poście na Instagramie, że nie zamierza wracać na scenę, dopóki jej tata będzie miał na nią wpływ.

Otwarcie też wyraziła żal w stosunku do swojej siostry Jamie Lynn Spears, że ta zaczęła ją wspierać dopiero wówczas, gdy głośno zrobiło się o tym, że gwiazda stara się uwolnić spod kurateli ojca, Jamiego Spearsa. Ostatnio szokuje także swoimi publikacjami na Instagramie. Ogłosiła zmianę wyznania, często pojawiają się jej nagrania, czy zdjęcia topless. Ruch Free Britney także przybiera na sile, a swoich zwolenników Spears może znaleźć na całym globie.

Do prasy co jakiś czas wydostają się także nowe fakty na temat tego, jak Księżniczka Popu była traktowana przez wiele lat. Tym razem szwedzki dziennikarz ujawnił, jakie ograniczenia miał, przeprowadzając wywiad z Britney w 2011 roku.

Jakie pytania do Britney Spears były zabronione?

Na polskim fanpage’u Britney Spears pojawiła się informacja o tym, że nie tylko sama gwiazda była ograniczana do granic możliwości, ale także dziennikarze, którzy chcieli z nią przeprowadzić wywiad. Jeden z nich zdradził, że istniała lista pytań, których nie wolno było zadawać podczas rozmowy.

Szwedzki dziennikarz ujawnia 16 pytań, których sztab Britney Spears ZABRONIŁ mu zadać piosenkarce w 2011! […]

Warto wspomnieć, że podczas tego wywiadu dziennikarz zapytał Britney “Czy kiedykolwiek czułaś się nadmiernie chroniona przez osoby wokół ciebie?”, po czym sztab gwiazdy przerwał wywiad i trwał on 8 zamiast 15 obiecanych minut – napisano na proflu.

Wśród zakazanych pytań znalazły się oczywiście te o ogolenie głowy, nadzieję na przyszłość, krytykę w mediach i wsparcie fanów, ale najbardziej zaskakuje fakt, że były też takie o współpracy ze szwedzkimi artystami. Grafiki z listą w naszej galerii. Co o tym sądzicie?


Lista pytań zakazanych podczas wywiadu z Britney Spears

Lista pytań zakazanych podczas wywiadu z Britney Spears

Lista pytań zakazanych podczas wywiadu z Britney Spears

Lista pytań zakazanych podczas wywiadu z Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×