Szukaj

Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

Zdjęcie (1) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[1/13] Michael Jackson i Lisa Marie Presley

Zdjęcie (2) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[2/13] Lisa Marie Presley i Michael Jackson

Zdjęcie (3) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[3/13] Lisa Marie Presley i Michael Jackson byli małżeństwem przez dwa lata

Zdjęcie (4) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[4/13] MICHAEL JACKSON ET LISA-MARIE PRESLEY A CANNES DANS LA RUE SE BALADENT MAIN DANS LA MAIN TOUS LES DEUX PORTENT UN CHAPEAU,JACKSON MICHAEL PORTE DES LUNETTES DE SOLEIL "PLEIN PIED" ENTOURES DE GARDES DU CORPS

Zdjęcie (5) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[5/13] Lisa Marie Presley jest narkomanką?

Zdjęcie (6) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[6/13] Dlaczego wnuczki Elvisa Presleya zabrano rodzicom?

Zdjęcie (7) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[7/13] Michael Jackson molestował dzieci? Kontrowersyjny dokument

Zdjęcie (8) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[8/13] Michael Jackson molestował dzieci? Kontrowersyjny dokument

Zdjęcie (9) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[9/13] Michael Jackson molestował dzieci? Kontrowersyjny dokument

Zdjęcie (10) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[10/13] La Toya Jackosn i Michael Jackson

Zdjęcie (11) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[11/13] Michael Jackson - Grammy 1993, najgłośniejsze kreacje wszech czasów

Zdjęcie (12) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[12/13] Michael Jackson - Grammy 1984, najgłośniejsze kreacje wszech czasów

Zdjęcie (13) Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

[13/13] MICHAEL JACKSON & HIS WIFE LISA MARIE PRESLEY.AT NEVERLAND RANCH IN CALIFORNIA..HE OPENED THE RANCH TO HUNDREDS OF CHILDREN SUPPORTED BY HIS CHARITY ''WORLD CHILDREN''.CREDIT: ALL ACTION/IPOL/GLOBE PHOTOS, INC.1193AA.

×