Tabloidy chcą zrobić z Michaela Jacksona potwora! Tym razem ujawniono niewygodne fakty z jego małżeństwa z córką Elvisa!

Michael Jackson małżeństwo

Kulisy małżeństwa Michaela Jacksona z córką Elvisa Presleya

Lisa Marie Presley i Michael Jackson byli małżeństwem przez dwa lata. Jak wyglądała ich relacja za zamkniętymi drzwiami?

Michael Jackson był dwukrotnie żonaty. Dzielił życie m.in. z córką Elvisa PresleyaLisą Marie Presley. Niestety związek ten nie przetrwał próby czasu. Podobno byli małżonkowie rozstali się w przyjacielskich relacjach, nie żywiąc do siebie urazy.

Czy w ich małżeństwie istniała miłość? Wątpliwości w tej kwestii ma służący Króla Popu, Adrian McManus. W jednym z wywiadów przyznał, że „Jackson nie tylko nie kochał Lisy, ale także planował uzurpować sobie prawa do jej fortuny i praw autorskich do piosenek Elvisa Presleya”.

Wszystko przez listę życzeń, która znajdowała się w pokoju Michaela. Na korkowej tablicy w sypialni widniały marzenia artysty wszech czasów. Kartka z piosenkami Elvisa pojawiła się obok notatki o uzdrowieniu wszechświata. Właśnie dlatego Adrian początkowo nie brał jej na poważnie. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym Lisa pojawiła się w ich domu.

Nigdy wcześniej o niej nie wspominał. Mieliśmy surrealistyczny moment, w którym przytulił ją przed tylnymi drzwiami. Popatrzył na mnie z tym smutnym uśmiechem. Oboje wiedzieliśmy, co myśli. Znowu przykułem jego wzrok, a on spojrzał w dół śmiejąc się. Wiedziałem w co gra.

Mężczyzna wyznał także, że dowodem na to może być fakt, że para nie skonsumowała swojego małżeństwa:

Lisa i Michael mieli dziwny związek. Nigdy nie widziałem, żeby mieli jakąkolwiek prawdziwą romantyczną interakcję. Byli bardziej jak przyjaciele niż kochankowie, nie było zbyt wiele chemii między nimi.

Myślicie, że jest to możliwe?

Wyszła na jaw tajemnica zmiany koloru skóry Michaela Jacksona! Wszystko wykazała autopsja zwłok gwiazdora!

Oscary: Tych spektakularnych kreacji świat nigdy nie zapomni! Zobaczcie te, które przeszły do historii!

Michael Jackson molestował dzieci? Zapowiedź kontrowersyjnego dokumentu „Leaving Neverland” trafiła do sieci [WIDEO]


Michael Jackson i Lisa Marie Presley

Michael Jackson i Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley i Michael Jackson

Lisa Marie Presley i Michael Jackson

Lisa Marie Presley i Michael Jackson byli małżeństwem przez dwa lata

Lisa Marie Presley i Michael Jackson byli małżeństwem przez dwa lata

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×