Zapomniana córka Elvisa Presleya pokazała się publicznie. Tak źle jeszcze nie wyglądała

Lisa Marie Presley - jak obecnie wygląda?

Lisa Marie Presley - jak obecnie wygląda?

Lisa Marie Presley w ostatnim czasie unikała publicznych wyjść. Córka Elvisa Presleya niedawno zmieniła zdanie i nie tylko pojawiła się w centrum Nowego Jorku, ale także także wróciła na Instagrama. Zobacz jej najnowsze zdjęcia.

Nie jest tajemnicą, że Lisa Marie Presley nie miała łatwego życia. Córka Elvisa Presleya ma za sobą nie tylko przedwczesną śmierć ojca, ale także nieudane małżeństwa oraz wykorzystywanie seksualne. By odreagować problemy psychiczne, przez długi czas ucieczki szukała w narkotykach, od których z czasem się uzależniła.

Presley zamknęła się w domu, unikając publicznych wystąpień. Nie pojawiała się także podczas branżowych imprez, mało publikowała w social mediach. Niedawno wszystko się jednak zmieniło. Pierwszy raz od miesięcy pokazała się na ulicach Nowego Jorku, a fani zaczęli się zastanawiać czy z jej zdrowiem wszystko jest w porządku.

Lisa nie przypomina bowiem siebie sprzed lat. Nie tylko zyskała kilka nadprogramowych kilogramów, ale także jej twarz wydaje się bardzo zmęczona. Nie pomagała jej stylizacja. Presley ubrała się w czarną koszulę, do której dopasowała ciemne spodnie i marynarkę w tym samym odcieniu. Internauci w komentarzach pod zdjęciami zgodnie stwierdzili, że „córka Presleya nigdy nie wyglądała tak źle jak teraz”.

Co ciekawe Lisa nie tylko pojawiła się publicznie, ale także wróciła do publikowania zdjęć w social mediach.

View this post on Instagram

Tea time at The Plaza! ❤️

A post shared by Lisa Marie Presley (@lisampresley) on

Jak myślicie, czy jest to znak, że córka Elvisa Presleya powoli staje na nogi?

Zobacz: Michael Jackson najbogatszym nieżyjącym artystą na świecie! Zarobił więcej niż Marilyn Monroe i Elvis Presley razem wzięci!

Zobacz: Córka Elvisa Presleya otarła się o śmierć przez narkotyki! „W końcu zdała sobie sprawę, że…”. Wszystko dzięki innej gwieździe

Zobacz: Wnuczki Elvisa Presleya były molestowane seksualnie?! Wyciekły niestosowne nagrania


All-ONS_1063661892-Michael_Jackson_Lisa_Marie_Preslay

MICHAEL JACKSON ET LISA-MARIE PRESLEY A CANNES DANS LA RUE SE BALADENT MAIN DANS LA MAIN TOUS LES DEUX PORTENT UN CHAPEAU,JACKSON MICHAEL PORTE DES LUNETTES DE SOLEIL "PLEIN PIED" ENTOURES DE GARDES DU CORPS

Lisa Marie Presley w Memphis w rocznice śmierci Elvisa Presleya

Lisa Marie Presley w Memphis w rocznice śmierci Elvisa Presleya

Lisa Marie Presley w Memphis w rocznice śmierci Elvisa Presleya

Lisa Marie Presley w Memphis w rocznice śmierci Elvisa Presleya

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×