Nie żyje gwiazda „Gotowych na wszystko”. Śmiertelnie potrącił ją skuter. Tysiące fanów w żałobie

Lisa Banes nie żyje

Lisa Banes nie żyje. Gwiazda seriali Gotowe na wszystko czy Sześć stóp pod ziemią zmarła w tragicznych okolicznościach.

Nie żyje Lisa Banes. Wybitna aktorka zmarła w nowojorski szpitalu w wieku 65 lat. Okoliczności jej śmierci są niezwykle tragiczne. Informacje o jej śmierci przekazał Entertainment Tonight. Jej najbliżsi i przyjaciele są wstrząśnięci nagłym odejściem artystki.

Lisa Banes nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci wybitnej aktorki?

O śmierci Lisy Banes poinformował jej agent. Podkreślił, że była kobietą wielkiego ducha, życzliwości i hojności, której życie poświęcone było pracy, żonie i przyjaciołom. Aktorkę potrącił skuter podczas przechodzenia przez Amsterdam Avenue na Manhattanie, w pobliżu szkoły, którą skończyła, Julliard School. Kierowca zbiegł, a Banes odwieziono do szpitala z poważną raną głowy i mózgu. Była w drodze na spotkanie ze swoją żoną, Kathryn Kranhold – miały wspólnie zjeść kolację.

Bliscy Lisy Banes po jej śmierci przygotowali specjalne oświadczenie, które opublikował Entertainment Tonight.

Jesteśmy zdruzgotani z powodu tragicznej i bezsensownej śmierci Lisy. Była kobietą wielkiego ducha, pełną życzliwości i hojności, oddaną swojej pracy czy to na scenie, czy przed kamerą, a jeszcze bardziej swojej żonie, rodzinie i przyjaciołom. Mieliśmy ogromne szczęście, że była częścią naszego życie – napisano w komunikacie.

Kim była Lisa Banes?

Lisa Banes zagrała w licznych filmach i serialach. Jej talent można było podziwiać m.in. w filmach Zaginiona dziewczyna, Tylko jedno życie, Nagi patrol, Girls Club, serialach Gotowe na wszystko, Żona idealna i Sześć stóp pod ziemią, Prawo i porządek, Pułapki umysłu, Agenci NCIS, Bananowy doktor, a także na deskach teatru, gdzie wystąpiła m.in. w przedstawieniu High Society, Look Back in Anger i My Sisters in This House.

Na Broadwayu grała u boku Paula Giamattiego, Anny Kendrick, Christine Baranski. Jej aktorstwo krytycy określali jako magnetyczne.


Lisa Banes nie żyje

Lisa Banes nie żyje

Lisa Banes nie żyje

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×