Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Finał głośnego skandalu sprzed lat. Leo Messi skazany na 21 miesięcy więzienia!Lionel Messi skazany za oszustwa finansowe

Ciągnąca się od wielu miesięcy walka o udowodnienie niewinności Lionela Messiego dobiegła końca. Choć prawnicy piłkarza starali się ze wszystkich sił, by uchronić go przed wyrokiem skazującym, nie udało im się przekonać do tego pomysłu sądu. Zawodnik FC Barcelona przegrał z hiszpańskim sądem apelacyjnym i usłyszał wyrok: 21 miesięcy pozbawienia wolności.

Leo Messi skazany na dwa lata więzienia! Trafi za kratki?

W lipcu zeszłego roku piłkarz został uznany za winnego w sprawie dotyczącej oszustwa podatkowego. Udowodniono mu defraudację ponad 4 milionów euro, które pochodziły ze sprzedaży wizerunku w latach 2007-2009. Do oszustwa miało dojść przy pomocy fikcyjnych firm, ulokowanych w Brazylii, Belize, Szwajcarii i Anglii.

Wyrok jest prawomocny, jednak fani Barcelony i przedsiębiorczego Argentyńczyka mogą spać spokojnie – hiszpańskie prawo pozwala skazanemu na uniknięcie więzienia, jeśli wyrok jest niższy niż 24 miesiące, a sam zainteresowany nie był wcześniej skazany. Messi spełnia oba te warunki, nie trafi więc za kratki i wkrótce znów zobaczymy go na murawie!

Uczy nas co jeść, jak ćwiczyc i zdrowo żyć, a teraz jeszcze ubiera! Anna Lewandowska została projektantką!

Ślub Leo Messi i Antonelli Rucazzo

Lionel Messi usłyszał wyrok sądu w sprawie oszustwa podatkowego

Leo Messi bierze ślub z Antonellą Rocuzzo

Leo Messi i Antonellą Rocuzzo

Leo Messi czy Cristiano Ronaldo? Który jest bardziej sexy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×