Lindasy Lohan zaręczyła się. Pochwaliła się serią zdjęć z narzeczonym. Ogromny brylant na pierwszym planie

Linsday Lohan zaręczyła się. Opublikowała serię zdjęć, na których po raz pierwszy możemy zobaczyć jej partnera. Pierścionek z olbrzymim brylantem trudno przeoczyć.

Lindsay Lohan jest amerykańską aktorką i wokalistką popowo-rockową, która największą popularność zdobyła dzięki głównej roli w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom. 12-letnia gwiazda wcieliła się wówczas w dwie przebojowe dziewczynki – Hallie Parker i Annie James. W krótkim czasie stała się ulubienicą widzów na całym świecie oraz jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia.

Lohan miała szansę zostać jedną z największych gwiazd Hollywood, jednak już w 2007 roku poniosła porażkę. Filmy Rozdział 27Wiem, kto mnie zabił zostały okrzyknięte komercyjną porażką. Gdyby tego było mało, rok później za rolę w drugim tytule otrzymała Złotą Malinę w kategorii najgorsza aktorka. W tym samym czasie gwiazda próbowała swoich sił jako wokalistka. Wydała dwa albumy, z czego ostatni pt. The Dark ukazał się w 2009 roku.

Obecnie Lindsay mieszka w Dubaju, gdzie po licznych skandalach z jej udziałem, postanowiła ułożyć swoje życie na nowo. Zaczęła inwestować w branżę hotelową, ale i otworzyła trzy kluby nocne w Grecji. W planach miała utworzenie własnej wyspy o nazwie Lindsay Land, jednak póki co nie zrealizowała tego marzenia. Teraz ma kolejne powody do radości, ponieważ właśnie przekazała, że się zaręczyła.

Lindsay Lohan się zaręczyła. Kim jest jej partner?

Aktorka na kilka lat zniknęła ze ścianek i jak przyznała, zaczęła prowadzić spokojniejszy tryb życia. Nie porzuciła jednak młodzieńczych marzeń i cały czas liczy na to, że uda jej się po raz kolejny podbić show-biznes. Już jakiś czas temu wydała kilka utworów, jednak te nie są już tak popularne, jak przed laty.

Lindsay po licznych przebojach z przeszłości znalazła ukojenie w ramionach przystojnego Badera Shammasa. Parę połączyło silne uczucie, czego dowodem jest fakt, iż mężczyzna poprosił swoją ukochaną o rękę. Szczęśliwa gwiazda postanowiła podzielić się swoją radością z fanami, publikując na Instagramie serię zdjęć. Podniecona zajściem dumnie prezentuje na kadrach pierścionek z wielkim brylantem.

Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość – napisała pod fotorelacją.

Gratulujemy!

Kim jest Bader Shammas?

Bader jest partnerem Lohan od 2 lat. Mężczyzna nie jest związany ze światem show-biznesu. W przeciwieństwie do swojej ukochanej unika blasku fleszy i nie zależy mu na popularności. Dowodem na to może być fakt, że prowadzi prywatne konto na Instagramie, które obserwuje zaledwie 597 osób. Wiadomo, że ukończył inżynierię mechaniczną i finanse na University of Tampa oraz University of South Florida. Na co dzień mieszka w Dubaju i zawodowo zajmuje się finansami.


Lindsay Lohan z partnerem

Lindsay Lohan z partnerem

Lindsay Lohan z partnerem

Lindsay Lohan z partnerem

Lindsay Lohan z partnerem

Lindsay Lohan z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×