Szukaj

Jak dziś wygląda Lindsay Lohan i z czego żyje? Po fatalnej prasie porzuciła aktorstwo i rozkręciła własny biznes

Lindsay Lohan metamorfoza

Lindsay Lohan metamorfoza

Lindsay Lohan miała szansę zostać jedną z najpopularniejszych gwiazd kina na świecie. Talent do aktorstwa przejawiała już jako 3-latka. Dlaczego zatem świat o niej zapomniał? Jak teraz wygląda i z czego żyje? Będzie zaskoczeni.

Lindsay Lohan jest amerykańską aktorką i wokalistką popowo-rockową, która największą popularność zyskała dzięki roli w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom. Wcieliła się w dwie przeboje dziewczynki Hallie Parker i Annie James. 12-latka szybko stała się ulubienicą widzów na całym świecie.

Nie wierzcie bliźniaczkom po raz pierwszy w kinach pojawiło się 20 lipca 1998 roku. Format szybko został okrzyknięty hitem wszech czasów. Od światowej emisji minęły 22 lata, a komedia nadal gromadzi przed ekranami telewizorów tysiące widzów. Sprawdziliśmy, jak w tym czasie zmieniła się odtwórczyni głównych ról.

Lindsay Lohan – kariera

Lindsay Lohan urodziła się 2 lipca 1986 roku w Nowym Jorku, jako pierworodne dziecko biznesmena Michaela Lohana oraz nauczycielki tańca Donaty Sullivan. Posiada trójkę młodszego rodzeństwo, które wspólnie z matką odegrało epizodyczne role w komedii Nie wierzcie bliźniaczkom.

Lindsay zadebiutowała w wieku trzech lat. Wystąpiła wówczas w spocie reklamowym firmy Ford. Urocza, ruda dziewczynka szybko wpadła w oko kolejnym producentom, którzy zasypali jej rodziców propozycjami. Krótko po tym zagrała w reklamie Pizza Hut, która otworzyła przed nią drzwi do wielkiej kariery.

W latach 1996-1997 dziesięciolatka występowała w serialu Inny świat. Rok po tym, jak zrezygnowała z dalszego udziału w produkcji, dostała angaż w Nie wierzcie bliźniaczkom. Podczas castingu okazała się być lepsza od samej Scarlett Johansson.

Aktorka do 2002 roku występowała jedynie w produkcjach kinowych. Dzięki roli w filmie Zakręcony piątek otrzymała nagrodę za najlepszą rolę przełomową podczas ceremonii rozdania nagród ekranowych MTV.

W kolejnych latach wystąpiła w takich hitach kinowych jak Wredne dziewczyny (2004) i Garbi super bryka (2005).

Lindsay Lohan w 2003 roku

Lindsay Lohan w 2003 roku

W 2007 roku poniosła poważną porażkę. Filmy Rozdział 27Wiem, kto mnie zabił z jej udziałem szybko zostały okrzyknięte komercyjną porażką. Za rolę w drugim tytule w 2008 roku otrzymała nagrodę Złota Malina w kategorii najgorsza aktorka. Tym samym jej kariera filmowa dobiegła końca.

Lohan próbowała również swoich sił jako wokalistka. W latach 2004-2007 miała podpisany kontrakt z wytwórnią Casablanca Records, a później z Motown. Jako piosenkarka wydała dwa albumy – Speak w 2004 roku, który pokrył się platyną oraz Spirit In The Dark (2009).

Czym obecnie zajmuje się Lindsay Lohan?

Lindsay Lohan szybko stała się jedną z najbardziej wyśmiewanych gwiazd Hollywood. Jeszcze kilka lat temu nie stroniła od alkoholu, narkotyków i antydepresantów. Przez zgubny nałóg miała również problemy z prawem – w lipcu 2010 roku została skazana na 90 dni więzienia za złamanie postanowień sądu, nakładających na nią obowiązek poddania się przymusowemu leczeniu i zakazu prowadzenia pojazdów. Po zakończeniu odbywania kary, gwiazda kolejne trzy miesiące spędziła na odwyku.

Terapia przyniosła skutki. Lohan wyjechała ze Stanów Zjednoczonych i obecnie mieszka w Dubaju. Tam rozpoczęła działalność w branży hotelarskiej oraz otworzyła trzy kluby nocne w Grecji. W planach miała również utworzenie własnej wyspy o nazwie Lindsay Land, jednak jak na razie sprawa przycichła.

Artystka stała się również gwiazdą MTV. W marcu 2019 roku na antenie stacji pojawił się jej własny program Lindsay Lohan’s Beach Club, w którym pokazywała, jak rozwija swój grecki biznes.

Aktorka po latach wróciła do muzyki. W 2020 roku wydała nowy singiel Back to me. Klip do najnowszego utworu Lindsay został opublikowany na YouTube 9 miesięcy temu i dotychczas dotarł do miliona użytkowników.

Jak obecnie wygląda Lindsay Lohan?

Lindsay Lohan ma obecnie 34 lata i trzeba przyznać, że wyrosła na piękną kobietę. Wróciła do naturalnego koloru włosów i stała się elegancką bizneswoman. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się kadrami z przeszłości. W galerii publikujemy również zdjęcia, jakie paparazzi zrobili Amerykance pod koniec 2020 roku.

Poniżej znajdziecie zwiastun kultowej już komedii, Nie wierzcie bliźniaczkom, który  zostanie wyemitowany 6 stycznia o godzinie 13:45 na antenie Polsatu.


Lindsay Lohan w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom

Lindsay Lohan w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom

Lindsay Lohan w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom

Lindsay Lohan w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom

Lindsay Lohan w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom

Lindsay Lohan w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×