Lindsay Lohan jest w ciąży! Radością podzieliła się w przeuroczy sposób. Chłopiec czy dziewczynka?

Lindsay Lohan jest w ciąży

Lindsay Lohan jest w ciąży

Lindsay Lohan jest w ciąży. Wpis i zdjęcie na Instagramie nie pozostawiają wątpliwości. Co opublikowała jedna z największych skandalistek Hollywood?

Lindsay Lohan jest amerykańską aktorką i wokalistką popowo-rockową, która największą popularność zyskała dzięki roli w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom. Wcieliła się w podwójną rolę – zagrała dziewczynki Hallie Parker i Annie James. 12-latka szybko stała się ulubienicą widzów na całym świecie.

Nie wierzcie bliźniaczkom po raz pierwszy w kinach pojawił się 20 lipca 1998 roku. Produkcja szybko została okrzyknięta hitem wszech czasów. Od światowej emisji minęły 23 lata, a komedia nadal gromadzi przed ekranami telewizorów tysiące widzów.

Dla samej Lindsay wcześnie rozpoczęta kariera nie skończyła się dobrze. Jak wiele dziecięcych gwiazd nie udźwignęła sławy.

Młoda artystka nie stroniła od alkoholu, narkotyków i antydepresantów. Przez zgubny nałóg miała również problemy z prawem – w lipcu 2010 roku została skazana na 90 dni więzienia za złamanie postanowień sądu, nakładających na nią obowiązek poddania się przymusowemu leczeniu i zakazu prowadzenia pojazdów. Po zakończeniu odbywania kary, gwiazda kolejne trzy miesiące spędziła na odwyku.

Terapia przyniosła skutki. Lohan wyjechała ze Stanów Zjednoczonych i obecnie mieszka w Dubaju. Tam rozpoczęła działalność w branży hotelarskiej oraz otworzyła trzy kluby nocne w Grecji.

Lindsay Lohan się zaręczyła

Lindsay po licznych przebojach z przeszłości znalazła szczęście w ramionach przystojnego Badera Shammasa. Parę połączyło uczucie, czego dowodem jest fakt, iż mężczyzna poprosił swoją ukochaną o rękę. Szczęśliwa gwiazda podzieliła się swoją radością z fanami, publikując na Instagramie serię zdjęć. Dumnie zaprezentowała na kadrach pierścionek z wielkim brylantem.

Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość – napisała pod fotorelacją.

Właśnie ogłosiła kolejne radosne nowiny.

Lindsay Lohan jest w ciąży

Lindsay Lohan opublikowała na Instagramie zdjęcie dziecięcego body, na którym napisane jest: „Coming soon…” (Nadchodzi…, red.). Zasugerowała, że po raz pierwszy zostanie mamą.

Zostaliśmy pobłogosławieni i jesteśmy podekscytowani!

Parterem Lindsay Lohan jest Bader S Shammas, którego oznaczyła pod wpisem na Instagramie, w którym ogłasza przełomowe nowiny.

Pod postem zaroiło się od wpisów z gratulacjami. Pozostaje poczekać na informacje o płci i imieniu maluszka.


Lindsay Lohan jest w ciąży

Lindsay Lohan jest w ciąży

Lindsay Lohan z partnerem

Lindsay Lohan z partnerem

Lindsay Lohan z partnerem

Lindsay Lohan z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×