19-letnia córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis to nieziemska piękność! Już jest sławna!

Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp

Córka Johnny’ego Deppa robi karierę

Ma nieoczywistą urodę. Jest bardzo szczupła, ma hipnotyzujące spojrzenie i ojca, w którym od trzydziestu lat kocha się pół świata. Lily-Rose Depp przez długi czas była „tylko” córką swoich znanych rodziców. Jej tata to słynny aktor i muzyk Johnny Depp. A mamą Lily-Rose jest uwielbiana we Francji piosenkarka i aktorka Vanessa Paradis.

Depp i Paradis rozstali się w 2012 roku po 14 latach związku. Niedługo później ich pierworodna zaczęła pokazywać się na czerwonych dywanach. Kariera Lily-Rose rozpoczęła się od małej rólki w filmie Tusk, w którym gwiazdą był jej ojciec. Czyżby następne dziecko sław budowało swoją karierę na popularności rodziców? Lily-Rose to nie grozi! Kolejnymi rolami udowodniła, że jest ambitną i całkiem niezłą aktorką.

Ona jest taka mądra, życzliwa i utalentowana – chwaliła ją słynna Natalie Portman, z którą Lily-Rose zagrała w filmie Planetarium.

Rosnąca popularność i niezwykła uroda Lily-Rose zwróciła na nią uwagę jednego z najważniejszych projektantów mody. Sam Karl Lagerfeld uczynił z niej swoją muzę. Lily-Rose zaczęła pojawiać się na pokazach Chanel – raz jako gość, innym razem jako modelka. Została też twarzą kultowego zapachu marki – Chanel Nr 5 – oraz wystąpiła w reklamach jej błyszczyków.

19-latka „idzie jak burza”. Regularnie pojawia się na czerwonych dywanach i okładkach czasopism na całym świecie. Jak tak dalej pójdzie, Lily-Rose będzie bardziej znana niż jej rodzice. Myślicie, że uda jej się pokonać legendarnego kapitana Jacka Sparrowa?

Johnny Depp straci rolę w filmie “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” przez oskarżenia o przemoc?! Jest oficjalne oświadczenie produkcji!

Była Johnny’ego Deppa oficjalnie na salonach z nowym partnerem! Była tak wpatrzona w niego, że nic ją nie obchodziło

Johnny Depp skończył się jako aktor? Gwiazda znowu ma kłopoty!


Johnny Depp i Vanessa Paradise – 2005 rok

Johnny Depp i Vanessa Paradise – 2005 rok

'Planetarium' Premiere - 2016 TIFF

September 10, 2016 Toronto, Canada Lily-Rose Depp 'Planetarium' Premiere at the 2016 Toronto International Film Festival held at Roy Thomson Hall © JPA / AFF-USA.COM

Lily-Rose Depp i Karl Lagerfeld – pokaz Chanel 2017

Lily-Rose Depp i Karl Lagerfeld – pokaz Chanel 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×