Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie pozuje w bikini i chwali się luksusowym życiem

Liliana Siwiec Instagram, Mama Natalii ma profil na Instagramie

Liliana Siwiec Instagram, Mama Natalii ma profil na Instagramie

Profil Liliany Siwiec na Instagramie

Natalia Siwiec zalicza się do ścisłego grona najbardziej pożądanych polskich gwiazd na Instagramie. Każde zdjęcie modelki cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród internautów, a jej gorące fotki w mig lądują na czołówkach gazet czy portali plotkarskich. Okazuje się, że Natalia nie jest jedyną osobą w swojej rodzinie, która tak bardzo lubi eksponować życie prywatne w internecie. Do grona zaangażowanych użytkowników Instagrama należy także jej mama.

Liliana Siwiec prowadzi swój profil w serwisie społecznościowym od 8 lutego 2014 roku, a przynajmniej wtedy umieściła pierwsze zdjęcie, które zrobiła podczas swojego pobytu w Marsylii we Francji. W ciągu czterech lat kobieta zgromadziła niemalże 2 tysiące fanów.

Co mama Natalii Siwiec publikuje na Instagramie?

Mama Natalii Siwiec chętnie dzieli się z internautami swoimi wrażeniami z licznych podróży, pokazuje piękne miejsca, umieszcza także artystyczne fotografie pejzażu, czy gadżetów luksusowych marek. Z postów pani Liliany można wywnioskować, że uwielbia dalekie, egzotyczne wojaże, ma wyraźną słabość do produktów Swarovskiego i Louis Vuitton, a do tego może poszczycić się nienaganną sylwetką, którą – podobnie jak Natalia – chętnie prezentuje na zdjęciach. Mama Siwiec aktywnie promuje także swoje córki – w jej wirtualnym pamiętniku można odnaleźć kilka fotek zrobionych na tle plakatów z Natalią, z otwarcia spa Malwiny, czy po prostu z rodzinnych wyjazdów.

Przeglądając profil Liliany Siwiec na Instagramie można odnieść wrażenie, że szybko znalazłaby wspólny język ze słynną momagerKris Jenner. Zresztą obie mamy znanych córek łączą – poza zainteresowaniami – identyczne fryzury.

W galerii kilka najciekawszych, naszym zdaniem, zdjęć pani Liliany. Dołączycie do grona użytkowników obserwujących jej profil?

A post shared by Lilianna Siwiec (@lilajac) on

#Marsylia#Francja#staryport

A post shared by Lilianna Siwiec (@lilajac) on

Natalia Siwiec zaprosiła kamery do swojego królestwa! Pochwaliła się mieszkaniem i córką! Modelka planuje już drugie dziecko! [WIDEO]

Obrzydliwe? Fani zniesmaczeni kampanią z córką Madonny. Pozuje bez stanika, ale nie to jest najmocniejsze

Mama Mateusza Magi założyła konto na Instagramie [zdjęcia]


Mama Natalii Siwiec w bikini na Instagramie

Mama Natalii Siwiec w bikini na Instagramie

Liliana Siwiec nago w spa. Najgorętsze zdjęcie na jej Instagramie

Liliana Siwiec nago w spa. Najgorętsze zdjęcie na jej Instagramie

Dumna Liliana Siwiec pozuje na tle plakatu córki

Dumna Liliana Siwiec pozuje na tle plakatu córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×