Przebojowa finalistka z „Project Runway” żyje jak prawdziwa księżniczka! Najpierw wzięła bajkowy ślub, a teraz realizuje egzotyczną podróż poślubną! Tylko pozazdrościć!

Liliana Pryma podróż poślubna

Liliana Pryma podróż poślubna

Liliana Pryma w podróży poślubnej

Liliana Pryma mijający rok z pewnością zapamięta na zawsze. Młoda, początkująca w polskim show biznesie projektantka, którą widzowie TVN mogą kojarzyć z pierwszej edycji show dla początkujących designerów Project Runway z impetem wchodzi na salony. Przypomnijmy, że kreatorka programu nie wygrała, zajęła w nim co prawda trzecie miejsce, jednak dzięki swojej przebojowości natychmiast skradła serce wpływowej Joannie Przetakiewicz. Właścicielka marki La Mania po zakończeniu show była oczarowana Lilianą tak bardzo, że zatrudniła ją w swojej prestiżowej firmie!

Okazało się, że Joanna Przetakiewicz miała nosa, bowiem Liliana jej nie zawiodła. Wręcz odwrotnie, dziewczyna okazała się strzałem w dziesiątkę, jej nagłe pojawienie się w zespole La Manii, nadało marce nowatorskiego, bardzo świeżego modowego pazura. Bezapelacyjnie dla Liliany, praca z Przetakiewicz jest życiowym sukcesem, jednak jak się okazało nie jedynym w tym roku. Liliana spotkała także miłość swojego życia!

Zakochana młoda projektantka w święta Bożego Narodzenia wzięła bajkowy, bardzo egzotyczny ślub w dalekim Belize w Ameryce Środkowej. Pięknymi zdjęciami z ceremonii ślubnej Pryma już wcześniej pochwaliła się na swoim profilu. Ostatnio przebojowa dziewczyna wkleiła kolejną serię imponujących fotek. Tym razem z magicznej podróży poślubnej.

Okazuje się, że małżonkowie w dalszym ciągu przebywają na egzotycznym półwyspie Jukatan, położonym nad Morzem Karaibskim. Zapierający dech w piersiach urok Belize sprawił, że Liliana Pryma i jej małżonek Karol Oleksa, postanowili na dłużej zagościć na krańcu świata.

Warto dodać, że ukochany Liliany jest zapalonym podróżnikiem. Zatem zapewne to on wybrał ten odległy i dziki zakątek, jako cel ich podróży poślubnej.

Fanów Jennifer Aniston wryło. Jej mąż pokazał swoje prawdziwe, skandaliczne oblicze!

Czy Aleksandra Kwaśniewska mieszka jak prawdziwa księżniczka?! Pokazała zdjęcia ascetycznych, ale bardzo luksusowych wnętrz!

Ewelina Lisowska odpaliła pierwszą petardę! Na próbę koncertu sylwestrowego przybyła w czadowych butach za 4500 złotych!


Liliana Pryma z

Liliana Pryma z "Project Runway" po bajkowym ślubie nadal rozkoszuje się egzotycznym Belize

Liliana Pryma z

Liliana Pryma z "Project Runway" po bajkowym ślubie nadal rozkoszuje się egzotycznym Belize

Liliana Pryma z

Liliana Pryma z "Project Runway" po bajkowym ślubie nadal rozkoszuje się egzotycznym Belize

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×