Szukaj

Publiczny flirt Aniston i Pitta musiał mieć taki finał. Najnowszy apel odbił się szerokim echem w mediach

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Lili Reinhart, aktorka znana z serialu Riverdale, wypowiedziała się publicznie na temat Jennifer Aniston i Brada Pitta i ich związku. Co napisała?

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem przez kilka lat i tworzyli związek uwielbiany przez Amerykanów. Gdy aktor poznał Angelinę Jolie, rozwiedli się. Jednak utrzymują koleżeńskie relacje, a przez lata po rozstaniu, nie brakuje historii, że łączy ich coś więcej, że ponownie są razem.

Sami zainteresowani nie potwierdzają plotek o rzekomym romansie. Kiedy jednak razem wzięli udział w charytatywnym projekcie, mozna się było spodziewać, że pogłoski znowu nabiorą siły. W akcję zaangażowało się mnóstwo gwiazd, w tym m.in. Jimmy Kimmel, Morgan Freeman, Henry Golding, Shia LaBeouf, Matthew McConaughey, Sean Penn i Julia Roberts.

Gwiazda Riverdale komentuje związek Jennifer Aniston i Brada Pitta

Aktorzy połączyli w tym projekcie siły, by zaprezentować nieprzećwiczoną wersję filmu, Beztroskie lata w Ridgemont High. Aniston zagrała Lindę, a Pitt wcielił się w chłopaka, w którym się zakochała jej bohaterka, Brada. Musieli odegrać m.in. jedną z najbardziej zawstydzających scen w filmie. Nie brakowało więc flirtu:

Cześć Brad, wiesz, że zawsze uważałam cię za uroczego faceta? Jesteś taki atrakcyjny – rzuciła Aniston.

Wideo trafiło już do sieci i jak się można domyślać, internauci w komentarzach zachwycają się projektem i piszą, że chcieliby, żeby Jennifer i Brad wrócili do siebie:

  • Scena Brada i Jennifer była genialna. Chciałabym ich częściej oglądać razem.
  • Uroczy duet z Jennifer i Brada. Jest szansa, że jeszcze wrócą do siebie?
  • Szkoda, że to tylko fikcja, a nie prawda. Jenn i Pitt tworzą duet niemal idealny.

Lili Reinhart, gwiazda Riverdale, także postanowiła skomentować plotki na ich temat. Ma nadzieję, że ludzie w Internecie zostawią Jennifer Aniston i Brada Pitta w spokoju, po ich udziale w projekcie, bo zauważyła ponownie ogromne zainteresowanie ich rzekomym romansem.

Niepopularna opinia: czy możemy po prostu zostawić Jennifer i Brada w spokoju? Przestań analizować każdy ich ruch i wyraz twarzy, gdy są razem w coś zaangażowani. Niech żyją w pokoju – napisała na Twitterze Lili.

 

Zdaje się, że wyraziła w ten sposób to, co myślą sami zainteresowani.


Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w projekcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×