„Like Selena” – The Weeknd rozlicza się z Seleną Gomez w nowej piosence [WIDEO]

The Weeknd, Selena Gomez

The Weeknd, Selena Gomez

Like Selena to nowa piosenka The Weeknd. Raper opublikował utwór, w którym ponoć rozlicza się z Seleną Gomez. Ujawnił w nim kulisy ich ognistego romansu.

The Weeknd (Abel Makkonen) jeszcze dwa lata temu był w związku z Seleną Gomez. Nowy utwór artysty nosi tytuł Like Selena. Prawdopodobnie opowiada o ich krótkiej, ale intensywnej relacji. Niewykluczone, że w ten sposób raper rozlicza się z byłą partnerką i odpowiada na jeden z jej hitów.

Like Selena – nowa piosenka The Weeknd o Selenie Gomez

Kariera kanadyjskiego artysty znów nabiera zawrotnego tempa. 29-letni zwycięzca Grammy właśnie nagrał nowy singiel, który lada dzień trafi do sklepów z muzyką cyfrową. Nosi on nazwę Like Selena.

[wp_quiz id=”1026″]

Piosenkarz bardzo zaskoczył swoich wielbicieli, gdy 25 listopada na Instagramie opublikował w sieci rozmazane, czarno-białe zdjęcie. Dodał do niego niezwykle osobliwy i nostalgiczny podpis:

Jesień zaczyna się jutro wieczorem.

View this post on Instagram

the fall starts tomorrow night.

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

Jest to jedna z trzech publikacji dostępnych obecnie na profilu artysty. Wszystkie poprzednie zostały zarchiwizowane.

Fani od razu zaczęli spekulować, że piosenka The Weeknd Like Selena jest jego odniesieniem do dawnej miłości – 27-letniej Seleny Gomez. Wiadomości na temat nowego projektu wywołują ogromne poruszenie w mediach społecznościowych. Pojawiły się nawet insynuacje, że utwór Seleny Lose You To Love Me opisuje jej związek z Abelem Makkonenie’m.

The Weeknd i Selena Gomez

The Weeknd i Selena Gomez

Czy u dawnych kochanków znów zaiskrzyło uczucie i postanowili dać sobie jeszcze jedną szanse? Wszystko wskazuje na to, że tak. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, bo tworzyli świetną parę. Pasowali do siebie idealnie. Często mówi się, że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz na całe życie. W tym przypadku to chyba prawda.

Zobacz: Selena Gomez na AMAs w mini, z której prawie wyskoczył jej biust. Wyglądała bardzo apetycznie


Selena Gomez i The Weeknd rozstali się

Selena Gomez i The Weeknd rozstali się

Selena Gomez i The Weeknd razem

Selena Gomez i The Weeknd razem

Selena Gomez i The Weeknd - MET Gala 2017, kreacja: Coach

Selena Gomez i The Weeknd - MET Gala 2017, kreacja: Coach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×