Szukaj

40 letnia polska gwiazda Eurowizji pokazała się w bardzo seksownej odsłonie! Ależ ona ma piękne ciało!

Lidia Kopania w zmysłowej sesji do nowej piosenki

Atrakcyjna polska wokalistka Lidia Kopania , w 2009 roku reprezentowała Polskę na w konkursie Eurowizji w Moskwie. Ze swoim romantycznym utworem I Don’t Wanna Leave dotarła jednak tylko do półfinału.

To nie była porażka. Nie traktuję muzyki w kategoriach sportowych. Nie ścigam się z nikim nawet, kiedy uczestniczę w konkursie. Było to ciekawe doświadczenie, a pobyt w Moskwie wspominam bardzo miło – mówiła Lidia

Po występie na Eurowizji, piosenkarka zajęła się promocją marki bieliźniarskiej, zatem swoją karierę muzyczną odłożyła na plan dalszy. Warto wspomnieć również, że zmysłowa piosenkarka pojawiła się w nagiej odsłonie, na okładce Playboya. Po kilku latach przerwy, wydała jednak swój nowy album, zatytułowany Pod słowami“, który wielkiej rewolucji na rynku muzycznym nie wywołał.

Lidia Kopania pragnie ponownie zawalczyć, zatem zgłosiła swój nowy utwór do tegorocznych preselekcji na Eurowizję 2018. Jednak jej piosenka nie zyskała uznania wśród jurorów i Kopania odpadła w przedbiegach rywalizacji.

Okazało się, że i to nie zniechęciło pięknej wokalistki, która kilka dni temu nagrała swój nowy utwór w Hamburgu. Premiera hitu ma się odbyć już niebawem. Tekst do piosenki  W pomiędzy, Lidia napisała sama. Nie znamy jeszcze utworu, jednak najnowsza sesja do nowego klipu zapowiada, że będzie gorąco. Seksowna Lidia zaprezentowała swoje boskie ciało w zmysłowej bieliźnie. Zatem już wiemy, że nadal w wieku 40 lat, wygląda świetnie, czy równie dobrze śpiewa? O tym przekonamy się już niebawem.

Zobaczcie jaki ogień!

Plejada gwiazd na 100-leciu ZAiKS-u: Kayah, Kasia Nosowska, Maryla Rodowicz, Edyta Herbuś, Sonia Bohosiewicz

 

Seksowne jurorki wybrały Mistera Warszawy: Paula Tumala, Lidia Kopania, Gosia Andrzejewicz

 

Gwiazdy na premierze filmu „Sobibór”: Mikołaj Krawczyk z żoną, Joanna Moro, Agnieszka Sienkiewicz, Joanna Opozda


Czy kupisz nową płytę Lidii Kopani?

×