Szukaj

Rozwód z mężem, przerwa w karierze, a teraz to. Gwiazda Eurowizji przeżywa rodzinny dramat

Eurowizja

Eurowizja

Lidia Kopania z dnia na dzień zniknęła z show-biznesu. Gwiazda Eurowizji w ostatnim czasie skupiła się na sprawach prywatnych. Rozwód z mężem to niejedyny problem, jakiemu musiała stawić czoła.

Lidia Kopania to polska piosenkarka, o której najgłośniej było 10 lat temu. To właśnie wtedy reprezentowała nasz kraj w 54. Konkursie Piosenki Eurowizji. W półfinale konkursu zajęła 12. miejsce, niestety jej piosenka I Don’t Wanna Leave nie przeszła do ścisłego finału. Na swoim koncie ma trzy solowe albumy studyjne oraz wydaną w Niemczech płytę z zespołem Kind Of Blue. Ostatni krążek zatytułowany Pod słowami wydała w 2015 roku. Jako swoje muzyczne inspiracje wymienia Whitney Houston i Mariah Carey.

Na początku swojej kariery nawiązała nawet współpracę z Michałem Wiśniewskim i występowała jako support przed koncertami Ich Troje. Zespół w tamtym czasie na swoje występy przyciągał prawdziwe tłumy, co mogło pomóc zaistnieć początkującej wokalistce. Po nisko ocenionym występie na Eurowizji gwiazda postanowiła nieco usunąć się w cień.

Lidia Kopania opowiedziała o chorobie ojca

Niedawno o piosenkarce po raz kolejny zrobiło się głośno. Niestety nie za sprawą jej twórczości. Kilka dni temu gwiazda wyznała nam, że rozstała się z mężem. Po 10 latach zdecydowała się zakończyć małżeństwo z kompozytorem – Igorem Przebindowskim. Sprawę skomentowała podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post. Chociaż małżonkowie nie są już razem, starają się utrzymywać poprawne relacje.

Byłam mężatką i bardzo kochałam męża. No, ale nie udało się. Jest to trudne, ale Igor ma piękny charakter i jesteśmy w bardzo dobrej relacji. Staramy się porozumieć pomimo tej przykrej sytuacji. I dla niego jest to przykre i dla mnie. Staramy się dbać o to, aby zawsze ta relacja gdzieś tam była dobra i ciepła – skomentowała rozwód.

Gwiazda zniknęła z show-biznesu, a było to spowodowane nie tylko problemami w związku. W niedawnej rozmowie z portalem Kozaczek wokalistka opowiedziała o chorobie jej ojca.

Może nie powinnam o tym mówić zbyt głośno, bo nie chciałabym zbyt głośno mówić, ale mój tato jest chory na raka. Mój tato nie ma koronawirusa, pomimo tego, że jest chory na raka. Spędzałam czas z mamą, z tatą – wyznała w rozmowie.

Ostatni czas nie należał dla Lidii do łatwych. Mamy nadzieję, że jej ojcu uda się wygrać walkę z chorobą.


Lidia Kopania ponownie marzy o Eurowizji

Lidia Kopania ponownie marzy o Eurowizji

scena z: Lidia Kopania, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Lidia Kopania, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Lidia Kopania – Mister Polski 2018

Lidia Kopania – Mister Polski 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×