Szukaj

Popularność Klary Lewandowskiej zagrożona? Mały Liam Szczęsny nie ma jeszcze miesiąca, a wszyscy już się o niego zabijają!

Liam Szczęsny zostanie dziecięcą ikoną stylu?

Gdy Klara Lewandowska pojawiła się na świecie, media kompletnie oszalały na jej punkcie. Córka Anny LewandowskiejRoberta Lewandowskiego z marszu stała się najpopularniejszym dzieckiem w Polsce, a później pojawił się “efekt księżniczki Charlotte”, czyli puste sklepowe półki. Sukienki, sweterki, bluzy z uszami – Anna wybierała dla córeczki śliczne ubrania, a one natychmiast się wyprzedawały. Wszystkie mamy chciały, żeby ich pociechy były stylowe, modne i na czasie. Wygląda jednak na to, że nadszedł czas na pięć minut innego malucha.

Liam Szczęsny swoimi narodzinami również wywołał spore zamieszanie. Marina ŁuczenkoWojciech Szczęsny długo ukrywali fakt, że zostaną rodzicami, a gdy prawda wyszła na jaw razem z uroczym ciążowym brzuszkiem wokalistki, fani oszaleli z radości. Nic więc dziwnego, że gdy Marina pochwaliła się pierwszym zdjęciem synka, ubranego w rozkosznego pajaca w zwierzątka, ubranko błyskawicznie zniknęło ze strony internetowej.

Za styl Liama odpowiada oczywiście dumna mama:

Oboje z Wojtkiem mają świetny gust. Marina sama kompletowała wyprawkę i była w swoim żywiole, wybierając ubranka i gadżety. To pewne, że Liam od pierwszych dni będzie wyglądał jak z żurnala – wyjawiła magazynowi Party znajoma rodziny

Jak twierdzi magazyn, świeżo upieczeni rodzice odbierają stosy gratulacji i życzeń od fanów i przyjaciół, a drugie tyle od reklamodawców. Marki specjalizujące się w ubrankach i gadżetach dziecięcych chcą zrobić z Liama swoją gwiazdę i wygląda na to, że chłopiec ma szansę zostać nowym trendsetterem wśród słynnych maluchów.

Myślicie, że tak, jak w przypadku Klary, wystąpi tu efekt “księcia George’a” i kolejne sklepy zanotują wzrost sprzedaży po następnym zdjęciu chłopca? Nie byłoby to wielkim zaskoczeniem. 😉

Marina Łuczenko zdradziła jaką dietę stosuje po porodzie! Będziecie nieźle zaskoczeni

Marina Łuczenko rozczuliła fanów. Jej nowe zdjęcie z małym Liamem robi prawdziwą furorę!

Dieta Anny Lewandowskiej i prezenty od Wojciecha Szczęsnego. Tak wygląda życie Mariny po porodzie!


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×