Szukaj

Syn Mariny już gra w piłkę nożną! Dumna mama pokazała jak śliczny Liam naśladuje swojego ojca-bohatera!

Marina Łuczenko z synem Liamem

Syn Mariny Łuczenko kopie piłkę

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny 30 czerwca zostali pierwszy raz rodzicami. Na świat przyszedł wówczas cudowny chłopiec o imieniu Liam. Od czasu porodu szczęśliwa mama udostępniła już sporo prywatnych zdjęć, dzięki którym wiemy, że piosenkarka jest w znakomitej formie. Na Instagramie Mariny nie brakuje również ślicznych fotografii z synkiem, jednak jak do tej pory nie widzieliśmy jeszcze twarzy dziecka.

Marina chroni prywatność Liama, jednak regularnie sprawia swoim fanom niespodzianki w postaci kolejnych słodkich fotek chłopca. Ostatnio na profilu żony polskiego bramkarza pojawiła się kolejna wyjątkowa focia, na której widzimy małego Liama, kibicującego tacie, który gra obecnie w barwach słynnego Juventusu Turyn, wraz z Cristiano Ronaldo.

Synek artystki pozuje przy pluszowej piłce, co sprawia wrażenie jakby sam miał zaraz ją kopnąć. W ten sposób naśladuje swojego tatę, który okazał się bohaterem ostatniego starcia jego drużyny broniąc bramkę w meczu z A.C. Milan:

Mój tata obronił wczoraj karnego – wyczytała w myślach syna Marina, po czym dodała: Wyprzedzając pytania. Nie, nie trzymam go tak całymi dniami, nie ogląda również telewizji – napisała dumna młoda mama.

Pod postem Mariny fani natychmiast wyrazili swój zachwyt nad cudnym bobaskiem:

  • Ale Liam rośnie SUPER RODZINKA
  • Miło się na was patrzy
  • Uroczy chociaż przykre jest, że osoby publiczne ze wszystkiego się tłumaczą, bo ludzie wszędzie potem doszukują się sytuacji i hejtu
  • Brawo ❤️ śliczne zdjęcie
  • Mega pamiątka
  • Mały kibic taty

Zobaczcie jak Liam kibicuje tacie! Rośnie mu godny następca!

Tabloid próbuje skłócić Marinę Łuczenko i Sarę Boruc? W sieci krąży paskudny artykuł

Marina Łuczenko kilka tygodni po swoim porodzie pokazała brzuch! Taki znakomity efekt uzyskała dzięki diecie Anny Lewandowskiej!

Marina Łuczenko oskarża Annę Lewandowską? „To po prostu śmieszne”


Anna Lewandowska vs Marina Łuczenko. Która lepsza?

×