Szukaj

Drugie urodziny Liama i taki prezent dla fanów. Marina w oryginalny sposób pokazała twarz syna

Liam Szczęsny

Liam Szczęsny

Liam Szczęsny skończył dwa latka. Marina i Wojtek przygotowali dla niego piękne przyjęcie urodzinowe. Zdjęcia podbijają sieć. Jak komentują je internauci?

Dwa lata temu Marina Łuczenko przez długi czas ukrywała, że jest w ciąży. Chociaż na ten temat spekulowano tygodniami, zarówno piosenkarka, jak i jej mąż, Wojtek Szczęsny, nabrali wody w usta. Gdy krągłości stały się bardzo widoczne, poinformowali, że piosenkarka spodziewa się narodzin pierwszego dziecka.

Liam Szczęsny świętuje drugie urodziny

Liam Szczęsny przyszedł na świat 30 czerwca 2018 roku, o czym dumni rodzice poinformowali w sieci kilka dni po porodzie. Marina dodała post, w którym oznajmiła, że wraz z synkiem są już w domu:

Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!

Liam niedawno skończył dwa lata. Właśnie dlatego rodzice zorganizowali przyjęcie urodzinowe, którym w sieci pochwaliła się Marina. Na Instagramie udostępniła zdjęcia, na których pozuje z synkiem i mężem. W opisie opowiedziała o emocjach, które towarzyszyły jej, gdy przytuliła synka po raz pierwszy.

Nasz syn Liam wczoraj skończył 2 lata, a dziś miał swoja imprezę urodzinową. To najpiękniejsze dwa lata naszego życia. Nigdy nie zapomnę dnia kiedy pierwszy raz Cię przytuliłam. Kochamy najmocniej na świecie, bądź szczęśliwy syneczku.

Motywem przewodnim imprezy była motoryzacja. Marina w oryginalny sposób pokazała twarz syna — nie brakowało podobizn chłopca, które znajdowały się zarówno na motorze, jak i apetycznie wyglądającym torcie. Wystrój zachwycił internautów. W komentarzach piszą:

  • 24 urodziny chce właśnie z takim motywem. Spełnienia marzeń dla Synka.
  • To niesamowite jak tematyka urodzin zmienia się u dzieci z roku na rok. Mam tak samo u moich chłopaków. Sto lat dla synka.
  • Ale fajnie. Wszystkiego Najlepszego dla Synka.

A Wam jak się podoba?


Marina i Wojtek Szczęsny świętują 2. urodziny Liama

Marina i Wojtek Szczęsny świętują 2. urodziny Liama

Marina i Wojtek Szczęsny świętują urodziny Liama

Marina i Wojtek Szczęsny świętują urodziny Liama

Przyjęcie Liama Szczęsnego

Przyjęcie Liama Szczęsnego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×