Liam Hemsworth ma nową partnerkę! Tabloidy już dotarły do zdjęć jego ukochanej. Ładniejsza od Miley Cyrus?

Liam Hemsworth - nowa dziewczyna

Liam Hemsworth wrócił do Australii, gdzie spędza sporo czasu z jedną ze swoich przyjaciółek. Czy w ten sposób planuje odnaleźć nową miłość i zapomnieć o Miley Cyrus? 

Liam Hemsworth i Miley Cyrus byli małżeństwem zaledwie przez kilka miesięcy. Chociaż fani trzymali kciuki za związek, który rozpoczął się na planie Ostatniej piosenki, ten nie wytrwał próby czasu. Cyrus niemal natychmiast znalazła pocieszenie w ramionach Kaitlynm Carter, z którą ostatnio zaczęła się publicznie pokazywać.

Zobacz: MTV VMA 2019: Miley Cyrus z nową dziewczyną na gali! Zaśpiewała poruszającą piosenkę i pokazała nowy tatuaż! [WIDEO]

Liam Hemsworth ma nową partnerkę?

Także Liam nie zamierzał siedzieć z założonymi rękami i postanowił wziąć się w garść. Jak donoszą zagraniczne tabloidy, aktor wyleciał do rodzinnej Australii. Tam próbuje odpocząć od całego zamieszania i stanąć na nogi. Mężczyzna może liczyć jednak nie tylko na wsparcie rodziny i bliskich znajomych, ale, jak donosi portal New Idea, także wieloletniej przyjaciółki Delty Goodrem.

Znają się bardzo długo, a ostatnio całkiem sporo rozmawiają. Liam chce po prostu otaczać się takimi osobami jak Delta – ludźmi którzy mają dobrą energię i przy których dobrze się czuje – zdradza źródło magazynu.

Zobacz: Miley Cyrus wydała oświadczenie ws. rozwodu z Liamem Hemsworthem: „Kochałam go i będę kochać, ale…”

Goodream, oprócz tego, że wspiera Liama, jest piękną kobietą, co widać m.in. po zachwycających zdjęciach na Instagramie. Wiadomo też, że przyjaciółka aktora realizuje się zawodowo. Nie tylko śpiewa, ale jest jednym z trenerów australijskiego wydania programu The Voice. 

 

Czy tą dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń? Niestety na razie nie ma co na to liczyć. Wokalistka jest w związku z muzykiem Matthew Copleyem. Co więcej, będzie spotykać się z Liamem w tajemnicy. Chce w ten sposób okazać mu pomoc, nie robiąc przy tym medialnego szumu.

Byliby ładną parą?

Zobacz: Liam Hemsworth złożył pozew o rozwód! To koniec małżeństwa z Miley Cyrus


Delta Goodraem trenerka The Voice

Delta Goodraem trenerka The Voice

Delta Goodraem trenerka The Voice

Delta Goodraem trenerka The Voice

Delta Goodrem - kim jest?

Delta Goodrem - kim jest?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×