Robert Lewandowski z rodziną w bajecznej sesji. Udostępnił masę przepięknych zdjęć. Za każde kolorowa prasa byłaby gotowa zapłacić fortunę

Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Robert Lewandowski opublikował serię zdjęć z tropikalnych wakacji z rodziną. Ania, Laura i Klara pojawiają się na kolejnych ujęciach. Jednak to starsza córka piłkarza tym razem jest gwiazdą. Co zrobiła 5-ciolatka?

Mistrzostwa Świata w Katarze skończyły się dla polskiej reprezentacji w 1/8 finału. Tam nasi piłkarze musieli  uznać wyższość Francuzów i zostali wyeliminowani. Robert Lewandowski, ale także kilku innych piłkarzy nie wróciło do Polski, co wzbudziło wielkie emocje, bo nie spotkali się z kibicami czekającymi na lotnisku. Zamieszanie spowodowała także sprawa domniemanej premii obiecanej przez premiera drużynie Michniewicza. Kapitan reprezentacji postanowił odnieść się do tego wszystkiego w wywiadzie.

To od początku było ustalone, naprawdę wiedzieliśmy, że połowa piłkarzy nie wróci od razu do Polski.Myślę, że tu był jakiś problem komunikacyjny, bo nikt o tym nie zdecydował po ostatnim meczu, tylko zanim w ogóle wyjechaliśmy do Kataru. Choć oczywiście rozczarowanie rozumiem kibiców, którzy czekali na lotnisku – wyjaśnił.

Lewandowski stwierdził, że kwestia przyjazdu kibiców na lotnisko była nieprzemyślana i dodał, że jest mu bardzo przykro, bo zamiast radości z mundialu jest afera na cały kraj.

Ktoś powinien o tym pomyśleć wcześniej i może udałoby się uniknąć takiej sytuacji. Tak jak powiedziałem wcześniej, kibice też są ofiarami całej tej sytuacji, bo zamiast radości mają aferę. Bardzo mi z tego powodu przykro – mówiła w Przeglądzie Sportowym Onet.

Mimo całego zamieszania Robert i jego najbliżsi cieszą się wakacjami w tropikach. Na zasłużonym urlopie Lewandowski spędza czas z rodziną. Pojechali razem na Malediwy.

Robert Lewandowski z rodziną na wakacjach. Klara zaimponowała internautom

W piątek na profilu Roberta Lewandowskiego pojawiły się zdjęcia, które pokazują wspólne chwile piłkarza i jego ulubionych dziewcząt. Są romantyczne kadry z Anią, ale także chwile z Laurą i Klarą. Bajkowa sesja to marzenie każdego kolorowego czasopisma.

5-ciolatka zaimponowała internautom swoim wyczynem. Razem z tatą robią prawdziwe akrobacje w wodzie. Nie da się ukryć, że rośnie sportowiec. Wygląda na to, że dziewczynka jest nieustraszona. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Komentarze

 • Gość pisze:

  Olaliscie połowę narodu a z siebie i biednych fanów zrobiliście pośmiewisko. Gratuluję

 • Gość pisze:

  Ale ta Lewandowska wysoka prawie taka jak Robert. Zakłamanie w tej rodzinie na porządku dziennym. I po co tak kłamać -retuszować zdjęcia !!!!! Ann wstydź się.

 • Gość pisze:

  I zdjęcia na fb najważniejsze. Ludzie oderwani od rzeczywistości. I proszę nie pisać, że zazdroszczę, że taka mentalność polska itp. Piłka nożna to biznes

 • GośćMaja pisze:

  Rodzina najważniejsze natomiast Oni to chyba się tak nie napracowali aby zaraz konieczny był wypoczynek.No już napewno na ostatnich mistrzostwach.Mieszkaja w takiej bajkowej scenerii a takim luksusie że chyba zawsze czują się jak na wakacjach.

 • Grzes pisze:

  Ale ty jesteś biedny. Za ciebie zdecydowali. Nic nie mogłeś zrobić a ile masz lat? 3 czy 30? Bądź manem i przyjmij na klatę

 • Magda pisze:

  To mogles pomyśleć. Mogles powiedzieć. Masz jakis PRowcow przeciez. Kogo jak kogo ale ciebie chyba wszyscy słuchają. Ale wybrales ze swoimi PR wypad na wyspe zeby fotki napstrykac a fanow olałes. Oczywiście ty jesteś niewinny.

  • Gość pisze:

   Kobieto. Stałaś i czekałaś??? Dajcie im żyć bez tych zawistnych komentarzy!!!

 • Magda pisze:

  To mogles pomyśleć. Mogles powiedzieć. Masz jakis PRowcow przeciez. Ale wybrales ze swoimi PR wypad na wyspe zeby fotki napstrykac a fanow olałes. Kogo jak kogo ale ciebie chyba wszyscy słuchają. Oczywiście ty jesteś niewinny.

 • Gość pisze:

  Pani Aniu i Panie Robercie macie cudowne córeczki.Rodzina jest najważniejsza.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×