Robert Lewandowski dostał kategoryczny zakaz od trenera. Wszystko dotyczy… Ani. Raczej nie była zadowolona

Anna Lewandowska na gorąco komentuje odpadnięcie z Euro 2020

Anna Lewandowska na gorąco komentuje odpadnięcie z Euro 2020

Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie. Wszystko zawdzięcza ogromnej pracy, dbaniu o kondycję, a także treningom i odpowiedniej diecie. Okazuje się, że trener wprowadził jeszcze jeden zakaz, który miał pomóc mu w karierze. Chodziło o żonę sportowca. Czego im zabronił?

Robert Lewandowski jest nie tylko jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie, ale też może się pochwalić bardzo udanym życiem prywatnym. Od kilkunastu lat jest związany z Anną. Zakochani poznali się, gdy byli na początku swojej kariery. Przyszła żona sportowca odnosiła sukcesy w karate, a on grał w Zniczu Pruszków. Na samym początku żyli bardzo skromnie, wspólnie wynajmując kawalerkę i dzieląc się opłatami.

Robert i Ania zaczęli się ze sobą spotykać w 2007 roku, a po czterech latach piłkarz zdecydował się wręczyć ukochanej pierścionek zaręczynowy. Narzeczeni pobrali się dwa lata później. Ceremonia odbyła się 22 czerwca w kościele św. Anny w Serocku. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń w show-biznesie w tamtym czasie, a media jeszcze długo żyły tym dniem i omawiały nawet najdrobniejsze szczegóły.

Robert Lewandowski dostał zadziwiający zakaz od trenera. Chodzi o Anię

Ania i Robert, biorąc pod uwagę obecne realia, pobrali się w bardzo młodym wieku. Wielokrotnie jednak udowodnili, że dojrzeli do decyzji o małżeństwie i są dla siebie stworzeni. Uchodzą za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, a Robert przy odbieraniu każdej kolejnej nagrody zaznacza, jak ważną osobą w jego życiu jest ukochana żona.

W ciągu 8 lat małżeństwa doczekali się dwóch córeczek. Wspólnie wychowują 4-letnią Klarę i roczną Laurę. Dla Roberta rodzina jest numerem jeden, ale podobnie ważna jest też jego sportowa kariera. Piłkarz dba o to, żeby być w jak najlepszej formie, co skutkuje wspaniałymi wynikami. Okazuje się, że kilka lat temu musiał się podporządkować surowym zasadom wprowadzonym przez Pepa Gruardiolę. Hiszpan jest uznawany za jednego z najlepszych trenerów na świecie, a z Robertem współpracował w latach 2014-2016.

Jeden z byłych piłkarzy zdradził, że taktyk ingerował nawet w życie prywatne swoich zawodników. Twierdził, że najpierw Leo Messi, którego trenował w Barcelonie, a później Robert Lewandowski mieli zakaz uprawiania seksu po północy:

Dla niego aktywność seksualna jego graczy musi mieć miejsce przed północą, aby dobrze się wyspali. Nawet jeśli następnego dnia mają wolne. Powiedział, że wprowadził tę zasadę u Messiego i od tego czasu jego mięśnie się poprawiły. Powiedział nam, że w ten sposób udało mu się wydobyć z Lewandowskiego to, co najlepsze i dzięki temu maksymalnie uniknął mięśniowych kontuzji – zdradził Samir Nasri.

Trzeba przyznać, że jest to dosyć kontrowersyjna metoda. Myślicie, że Robert i Ania ściśle przestrzegali zaleceń trenera Guardioli?


Anna Lewandowska uczciła 33. urodziny Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska uczciła 33. urodziny Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska uczciła 33. urodziny Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska uczciła 33. urodziny Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×