Robert Lewandowski i Ronaldo wreszcie porozmawiali bez złośliwości. Polak dawno nie był tak zachwycony rywalem

Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo

Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo

Robert Lewandowski odbył rozmowę z Cristiano Ronaldo podczas gali Soccer Globe Awards 2020 w Dubaju. Zdradził kilka szczegółów konwersacji w niemieckich mediach. W końcu obyło się bez złośliwości.

Robert Lewandowski jest w życiowej formie i ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w całej swojej karierze. Ciężka praca zaowocowała tym, że do kolekcji może dołożyć kolejne tytuły: Piłkarza Roku UEFA, Najlepszego Piłkarza FIFA oraz Globe Soccer Awards, a w miniony weekend otrzymał tytuł najlepszego polskiego sportowca roku. Swoje wyróżnienie odebrał podczas Gali Mistrzów Sportu 2021. Z drużyną Bayern Monachium zdobył ósme mistrzostwo Niemiec, czwarty Puchar Niemiec i piąty Superpuchar Niemiec. Pierwszy raz w historii zdobył Ligę Mistrzów i Superpuchar Europy. Został także królem strzelców Ligi Mistrzów i Bundesligi.

Kapitan reprezentacji Polski w 2020 roku zdobył wszystkie najważniejsze sportowe wyróżnienia. Cały czas podkreśla, że ni byłoby tego wszystkiego, gdyby nie wsparcie Anny Lewandowskiej.

O czym rozmawiał Robert Lewandowski z Cristiano Ronaldo po gali w Dubaju?

Robert Lewandowski bardzo intensywnie spędził ostatnie miesiące. Nie tylko grał w klubie i trenował, ale często odbierał nagrody i wyróżnienia za poprzedni sezon i cały ubiegły rok. Jedną z gal, na której pojawił się w towarzystwie Anny Lewandowskiej, była Globe Soccer Awards 2020 zorganizowana w Dubaju. Udział w niej brali również wielkie legendy piłki nożnej, jak chociażby Iker Casillas czy Cristiano Ronaldo, który odebrał statuetkę dla piłkarza dekady.

W rozmowie z niemieckimi mediami Robert Lewandowski zdradził, że po gali porozmawiał z Cristiano Ronaldo. W końcu obyło się bez złośliwości. Przypomnijmy, że kiedy w 2012 roku Ania poprosiła męża, żeby wziął dla niej koszulkę CR7, ten stanowczo odmówił:

Nie wezmę, wyjdzie głupio – miał jej powiedzieć.

Dzisiaj już z pewnością do takiej sytuacji by nie doszło. Lewy zdradził też kilka szczegółów ich konwersacji. Portugalczyk docenił jego osiągnięcia.

Rozmawiałem z Cristiano po zakończeniu gali. Pogratulował mi trofeów i moich występów w 2020 roku. Obaj jesteśmy doświadczonymi zawodnikami, którzy znają się od dawna, ale ta rozmowa była bardzo dobra i wyjątkowa – powiedział Robert.

Cristiano Ronaldo gratulował Lewandowskiemu nie tylko osobiście, ale również za pomocą mediów społecznościowych.

(…) Gratulacje dla Roberta Lewandowskiego za zdobycie tytułu Piłkarza Roku Soccer Globe Awards 2020 – napisał na Instagramie.

Bardzo jesteśmy ciekawi całości konwersacji, która się odbyła po gali w Dubaju.


Robert Lewandowski gala w Dubaju

Robert Lewandowski gala w Dubaju

Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo - Globe Soocer Award w Dubaju

Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo - Globe Soocer Award w Dubaju

Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo - Globe Soocer Award w Dubaju

Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo - Globe Soocer Award w Dubaju

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×