Anna Lewandowska zaprosiła Olę Żebrowską na obóz treningowy. Jest odpowiedź świeżo upieczonej mamy. Podstawiła trudny do zaakceptowania warunek

Ola Żebrowska, Anna Lewandowska

Ola Żebrowska, Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaprosiła Olę Żebrowską na Camp by Ann. Żona Michała Żebrowskiego odpowiedziała i stawia warunki. Czy to się uda?

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski tuż po ślubie doczekali się pierwszego dziecka. Ich najstarszy syn, to Franciszek, który ma już 12 lat. Następnie są 9-letni Henryk i 2-letni Feliks. Kilka tygodni temu doczekali się córeczki, której imienia jeszcze nie zdradzili fanom. Michał zapytany przez prasę żartował:

Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ – powiedział Faktowi Michał, zapytany o imię córeczki.

Imienia malutkiej nie poznaliśmy do dziś, ale za to wiemy już, że jej mama zabrała się za powrót do formy, co oznajmiła w swoim stylu na Instagramie. Ola opublikowała filmik, na którym nawiązała do urodzinowego wideo Ani Lewandowskiej, w którym ta z gwizdkiem w ustach nieźle wywijała na parkiecie, imponując idealną sylwetką.

#powrotdoformy #zaczynamy #gwizdekbyAnn @annalewandowskahpba – napisała.

Wywołana do tablicy Lewandowska już w komentarzach pod postem zaprosiła Olę, żeby ta dołączyła do jej obozu treningowego.

Zapraszam na gwizdek by Ann na Camp. Ola miejsce na obozie już masz – napisała w komentarzu pod filmikiem.

Ola postanowiła odpowiedzieć, ale stawia warunki.

Anna Lewandowska zaprosiła Olę Żebrowską na obóz treningowy. Świeżo upieczona mama stawia warunki

Swoje zaproszenie Anna Lewandowska powtórzyła także w relacji na Instagramie.

Ola Żebrowska. I love you! Musisz poznać moc gwizdka na Cam by Ann, tak jak już mówiłam, miejsce masz gwarantowane – napisała.

Żebrowska postanowiła odnieść się do tej propozycji i z kolei napisała, że owszem, ale ma jeden warunek. Chciałaby móc zabrać swój własny gwizdek. Niby wszystko jak należy, ale okazało się, że  w wideo, które nagrała, Ola wcale nie używała gwizdka, tylko obcinacza do paznokci, który świetnie zagrał swoją rolę.

Żebrowska ostatecznie stwierdziła, że najlepiej się ćwiczy w domu i pokazała kilka szalonych tanecznych ruchów. Obiecała też, że pochwali się efektami. My widzimy Olę w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami.


Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Anna Lewandowska zaprosiła Olę Żebrowską na Camp by Ann

Anna Lewandowska zaprosiła Olę Żebrowską na Camp by Ann

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×