Szukaj

Lewandowska i Kaczorowska w takim samym fartuszku szaleją w kuchni. Gdzie i za ile można go kupić?

Lewandowska i Kaczorowska

Lewandowska i Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska i Anna Lewandowska na dobre zadomowiły się w kuchni, gdzie powstają specjały na zbliżające się święta. Obie używają takiego samego fartuszka z sieciówki. Ile kosztuje?

Wszędzie naokoło czuć już zapach świąt. Gdzie się nie rozejrzeć, tam choinki, stroiki, wieńce, bombki, pierniczki. Atmosfera cudowna. W sieci internauci chwalą się swoimi wypiekami i innymi smakołykami, a także wystrojem domów i mieszkań. Nie brakuje postów publikowanych przez gwiazdy.

W tym szczególnym roku wszystko rozpoczęło się dużo wcześniej, bo zmęczeni pandemią, chcemy jak najdłużej cieszyć się tym pięknym okresem, więc pierwsze zwiastuny pojawiły się już w listopadzie. Choinki stanęły już w domach u Ani i Roberta Lewandowskich, Joanny Przetakiewicz, Agnieszki Kaczorowskiej i Małgorzaty Sochy, a także Agnieszki Dygant. Największym drzewkiem chwali się Filip Chajzer, a Marina sprawiła, że w jej ogrodzie można poczuć prawdziwą magię.

Nie brakuje także postów o gotowaniu. Prym wiodą oczywiście pierniczki, na które teraz jest najlepszy czas. Kiedy Anna Lewandowska i Agnieszka Kaczorowska popisały się swoimi ciasteczkami, zauważyliśmy, że obie wybrały bardzo przyjemny świąteczny gażdzet – fartuszek z sieciówki. Jak wygląda i ile kosztuje?

Anna Lewandowska i Agnieszka Kaczorowska gotują w fartuszku z sieciówki

Nie jest tajemnicą, że obie celebrytki bardzo sobie cenią swoje rodziny. Panie często chwalą się swoimi dziećmi, aktywnością zawodową, udanym związkiem. Przed świętami pokazały także, jakie cuda powstają w ich kuchniach.

Agnieszka Kaczorowska stwierdziła, że ma prawdziwą fabrykę pierniczków. Rzeczywiście udało jej się upiec sporo ciasteczek, a przy ich dekorowaniu zapewne będzie mnóstwo zabawy. Podczas pichcenia miała na sobie uroczy fartuszek z sieciówki, który idealnie wpisuje się w atmosferę świąt.

Anna Lewandowska oprócz ciasteczek przygotowała inne zdrowe specjały, ale gotowała je w takim samym fartuszku jak Agnieszka Kaczorowska. Jej pierniczki równie smakowite, jak te u aktorki, a ona także prezentuje się pięknie we wspomnianym świątecznym gadżecie kuchennym.

Tak niewiele trzeba, żeby atmosfera była jeszcze bardziej bożonarodzeniowa. Wystarczy odpowiednia oprawa, a te z pewnością gwarantuje czerwono-biały fartuch z napisem „Merry Christmas to all”. Z pewnością umili przygotowanie dań, a można go kupić w sklepach H&M za jedyne 39,99 złotych. Zakup nie obciąży zanadto kieszeni, a zrobi się jeszcze bardziej miło.


Agnieszka Kaczorowska w świątecznym fartuszku

Agnieszka Kaczorowska w świątecznym fartuszku

Anna Lewandowska w świątecznym fartuszku

Anna Lewandowska w świątecznym fartuszku

Agnieszka Kaczorowska - Choinka 2020

Agnieszka Kaczorowska - Choinka 2020

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Ta informacja jest zupełnie zbędna i nieciekawa. Jedna Pani i druga mają taki sam fartuszek… Żeby dochód z jego sprzedaży był np przekazywany na jakiś szczytny cel – to ok, super. A w tym przypadku? Eh

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×