Lewandowscy celebrują miłość w Barcelonie. Przy okazji ujawnili kolejny talent Klary. Robi wrażenie

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy chętnie dzielą się w sieci wspólnymi chwilami. Ich rodzinne zdjęcia są pełne miłości. W niedzielę także opublikowali kilka kadrów i wideo, na którym pokazali kolejny talent Klary.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Prowadzi konto, które obserwuje prawie 5 milionów osób. W social mediach pokazuje nie tylko swoje projekty zawodowe, ale przede wszystkim to, jak wygląda jej codzienność. Często w sieci pojawiają się też jej córeczki, ale mimo to ich mama stara się chronić prywatności dziewczynek. Jeszcze do niedawna nie pokazywała ich twarzy w publicznych publikacjach.

Ostatnio znacznie się to zmieniło. Do sieci trafiło już kilka kadrów i nagrań, na których możemy zobaczyć buzie Klary i Laury. Lewandowska jest bardzo dumna z dziewczynek. Razem z Robertem stawiają na ich edukację, a w sieci już nieraz podziwialiśmy talent starszej z nich. Ich pierworodna jest już świetnym sportowcem, zna kilka jeżyków obcych, robi świetne zdjęcia i odnajduje się w kuchni. Teraz możemy zaobserwować kolejny talent pięciolatki.

Tak Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami spędzają niedzielę w Barcelonie

Od kilku miesięcy Anna i Robert Lewandowscy są mieszkańcami Katalonii, bo piłkarz swoją karierę związał z legendarnym klubem FC Barcelona.  Rodzina pożegnała się z ukochanym domem w Monachium, a córeczki pary – 5-letnia Klara i Laura, która ma zaledwie dwa lata – z przedszkolem i przyjaciółmi. Mama dziewczynek nagrała wzruszający filmik, którym uwieczniła wzruszający moment.

Rodzina już zdążyła się zakorzenić w nowym miejscu. W niedzielę Ania pokazała, jak wspaniale spędzają czas. Kadry z czułościami z Robertem, czy też z dziewczynkami, to kwintesencja miłości Lewandowskich. Wśród zdjęć jest też wideo, na którym widać kolejny talent Klary. Dziewczynka ma artystyczną duszę i pięknie maluje.

From Barcelona with love – napisała trenerka.

Fani chyba najsłynniejszej polskiej power couple nie kryją zachwytów, które wyrażają w komentarzach:

 • Taaa Wasza Anus Miłość i Szczęście unosi się w powietrzu.
 • Ale tam macie piękne słońce  piękna rodzina  cudowne siostry.
 • Cudowni. Uwielbiam &Kobicuje.
 • Rodzina to siła.
 • Dajecie przykład – nieważne gdzie, ważne że razem – piszą.

Jesteście fanami Lewandowskich?


Ania Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę

Ania Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę

Ania Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę

Ania Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę

Ania Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę

Ania Lewandowska pokazała rodzinną niedzielę

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wszystko na pokaz Żałosna rodzinka

  • Gość pisze:

   Masz rację ,bardzo żałosna ,aż do przesady . Oni jedni mają utalentowane dzieci .

 • Gośćlidka pisze:

  Prawda dzieci jsk dzieci. Jednak ukłony dla Klary pieknie cwiczyla. Dorównuje doroslym.

 • Pola pisze:

  Dziwne
  Cudze dzieci i osoby pokazują a swoich nie.

 • Gość pisze:

  Czy można zablokować informacje o Lewych w necie?
  Żałosna rodzina mimo że ma kasę

 • Gość pisze:

  Dzieci jak dzieci ,normalne rozwijające sie we własnym tempie nie doszukujcie się nadzwyczajności !!!! Medialne życie, nie mające nic wspólnego z prawdziwym codziennym życiem

 • Gość pisze:

  Dziecko omnibus przestańcie ,już dość tych nie zasłużonych zachwytów ….

 • Gość pisze:

  Jak siedzą w Barcelonie to po co o nich piszecie? Ich miłość i czas wspólnie spędzany jest zawsze na pokaz. Wyłączyć instagram to co zrobi Lewa?

  • Gość pisze:

   Ja nic specjalnego w tych dzieciach nie widzę. Jedno mają więcej mozliwosi bo rodzice mają pieniądze aby ich zapisywać na różne kursy gry na pianinie ,itp. Ale czy one będą w tych kierunkach zdolne ? Nie wiadomo! Rodzina Lewandowskich poza sportem nic więcej sobą nie prezentuje . Tak zresztą jak i Stachurskich. Wszystko robią na siłę aby udowodnić swoje zdolności, w kiepskich kierunkach i słabe te zdolności. Znam ładniejsze i mądrzejsze dzieci . Mniej rozrywek może mają bo rodzi eusza pracować na swój byt. Dosyć oglądania tej rodziny. Ich sprawa jak żyją.

 • Gość pisze:

  Ale dlaczego kazdy niedzielny rodzinny Spacer jest relacjonowany na Instagramie ?To sa prywatne chwile,przeciez mozna je zostawic dla siebie i swoich bliskich .Wszystko na pokaz?Szkoda ….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×