Szukaj

Tak pięknych zdjęć Lewandowskich z dziećmi dawno nie było. Zwykły rodzinny spacer, a kadry jak z sesji do luksusowego magazynu

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami ze spaceru. Podziwiamy nie tylko piękne widoki Bawarii, ale także istną sielankę rodzinną.

Anna Lewandowska od kilku lat robi zawrotną karierę. Motywuje internautów do dbania o sylwetkę. Namawia ich do ćwiczeń z aplikacją swojego autorstwa, podpowiada jakimi zdrowymi daniami wzbogacić codzienny jadłospis. Prowadzi także markę produkującą kosmetyki, przed pandemią koronawirusa regularnie organizowała obozy sportowe.

Jest nie tylko spełnioną bizneswoman, ale także szczęśliwą mamą i kochającą żoną. Wspiera męża jak tylko może, a on odwzajemnia się jej tym samym.

Z kolei Robert Lewandowski jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie. W ubiegłym roku zgarnął niemal wszystkie nagrody indywidualne. Jest bliski pobicia rekordu bramek w Bundeslidze. Niestety niedawno nabawił się kontuzji. W meczu reprezentacji narodowej uszkodził sobie kolano.

Tuż przed zejściem z boiska doszło do sytuacji w polu karnym. Wybiłem piłkę i mi spadł przeciwnik na nogę moją prawą i mi trochę przegięło. Akurat w najgorszym momencie. Ale pierwsze te parę dni najgorsze jest właśnie, najbardziej niebezpieczne, przy tego typu kontuzjach. Kolano jest trochę osłabione, więc jak nie ma stabilizacji, ryzyko jest duże wtedy(…). Zobaczymy. W piłce nożnej trzy, cztery dni robią różnicę dużą – mówił Robert.

Obecnie Lewandowski kuruje nogę, więc ma więcej czasu dla rodziny. Spacery niewątpliwie wspomagają proces rekonwalescencji. Zdjęciami pochwaliła się Ania.

Anna Lewandowska: zdjęcia z rodzinnego spaceru

Anna i Robert Lewandowscy pobrali się 22 czerwca 2013 roku. Od tamtej pory budują piękną relację. Wychowują dwie córeczki. Starsza z nich, Klara, już podbiła Instagram, chociaż rodzice nie pokazują jej twarzy. Dziewczynka jest pełna energii i często bierze udział w treningach mamy.

Rodzina postanowiła skorzystać z pięknej pogody, jaka zagościła w Bawarii i w sobotę wybrała się na spacer, żeby w pełni wykorzystać wspólne chwile. Oprócz pięknych widoków podziwiamy kadry, jakie udostępniła Ania. Niby zwyczajne zdjęcia, ale wyglądają jak do profesjonalnej sesji.

Rodzina. Słońce. Weekend. Natura – napisała.

Piękne zdjęcia komplementują także internauci, którzy zauważyli, że Klara jest w ciągłym biegu.


Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×