Anna i Robert Lewandowscy błyszczą na gali wręczenia Złotej Piłki. Które miejsce zajął „Lewy”? Duma! [WIDEO]

Ania i Robert Lewandowscy na gali wręczenia Złotej Piłki

Ania i Robert Lewandowscy na gali wręczenia Złotej Piłki

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na gali wręczenia jednego z najważniejszych wyróżnień w świecie futbolu - Złotej Piłki. Wyglądali obłędnie, a Lewy zajął zaszczytne, 8. miejsce!Duma nas rozpiera!

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na gali wręczenia Złotej Piłki, wyróżnienia, które przyznaje magazyn „France Football”. Nasz piłkarz znalazł się w 10 kandydatów do tego zaszczytnego tytułu. Czy Polak otrzymał Złotą Piłkę, a może nagrodę zgarnie po raz szósty Leo Messi? Tym razem Robert zajął 8 miejsce, ale wszystko jeszcze przed nim.

Anna i Robert Lewandowscy na gali wręczenia Złotej Piłki

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na prestiżowej gali wręczenia jednego z najważniejszych wyróżnień w świcie futbolu. Magazyn „France Football” przyznaje to trofeum raz w roku najlepszemu piłkarzowi minionego sezonu. Lewy znalazł się w „10”. Czy zdobędzie trofeum? Niestety jeszcze nie tym razem. Otrzymał zaszczytne 8. miejsce. Dla nas jednak to on jest zwycięzcą.

Kiedy przybył na galę, razem z Anią, wyglądali jak milion dolarów. Duma nas rozpiera. Lewandowska wystąpiła w klasycznej, czarnej sukni z długim rozcięciem na nogę. Kreacja miała piękny, odważny dekolt i długie rękawki z bufkami. Stylizacje dopełniła mała czarna torebka i pięknymi butami. Robert, w smokingu prezentował się bardzo przystojnie. Klasyczne, męskie dodatki, tylko dodawały mu uroku.

[wp_quiz id=”972″]

 

Lewandowscy zostali posadzeni obok sześciokrotnego tryumfatora, Lionela Messiego.

Naszym zdaniem Lewandowscy byli jedną z najpiękniejszych par wieczoru. Ania wyglądała zjawiskowo, jeśli się dobrze przyjrzeć, to można było zauważyć, że minimalnie widać jej ciążowy brzuszek.

 

 

 


Anna i Robert Lewandowscy na gali France Football

Anna i Robert Lewandowscy na gali France Football

Anna Lewandowska - makijaż, Złota Piłka 2019

Anna Lewandowska - makijaż, Złota Piłka 2019

Anna i Robert Lewandowscy - Złota Piłka 2019

Anna i Robert Lewandowscy - Złota Piłka 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×