Lewandowscy i Krupińska na weselu u przyjaciół. Paulina jedyna bez partnera, ale za to z jakim dekoltem! Co się stało z jej mężem?

Lewandowscy i Krupińska - wesele

Lewandowscy i Krupińska - wesele

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcia z pięknego ślubu i wesela przyjaciół. Podobne zdjęcia pojawiły się na profilu Pauliny Krupińskiej.

Anna i Robert Lewandowscy, a także Milena Lewandowska-Miros z mężem i Paulina Krupińska bawili się na weselu przyjaciół – Alego Safaka Ozturka i Paoli Mainelli. Jak wyglądali? Stylizacje robią wrażenie.

Anna i Robert Lewandowscy i Krupińska na weselu

Anna Lewandowska zaczynała karierę od karate. Jako nastolatka odniosła w tej dyscyplinie sporo sukcesów. Potem skupiła się na fitnessie. Trenerka nie tylko pokazuje, jak ćwiczyć, ale również można kupić u niej diety, catering dietetyczny i zdrowie przekąski. W życiu prywatnym jest żoną Roberta Lewandowskiego i matką dwóch uroczych córek: Klary i Laury, które są dla niej całym światem.

Ania bardzo wspiera męża w działalności sportowej. To właśnie ona jest odpowiedzialna za jego dietę. Dodatkowo na bieżąco dopinguje go w kolejnych rozgrywkach. Wie także, jak ważne jest pielęgnowanie uczuć. Niejednokrotnie podziwialiśmy zdjęcia z randek Lewandowskich. Zostawiają córeczki w dobrych rękach i dbają o temperaturę w związku.

Chętnie także razem celebrują ważne momenty w życiu swoich przyjaciół i świetnie się wówczas bawią. W sobotę Anna pokazała zdjęcia z wesela Alego Safaka Ozturka i Paoli Mainelli. Pięknie wystylizowana pozuje w objęciach eleganckiego Roberta. Postawiła na elegancką długą suknię z piórami i delikatne sandałki.

Na tym samym weselu pojawiła się też Paulina Krupińska, która wyeksponowała figurę w bardzo odważnej kreacji. Tak wystylizowanej prezenterki Dzień Dobry TVN dawno nie widzieliśmy.

Także z relacji Pauliny wiemy, że na ślubie byli także Milena Lewandowska-Miros z mężem, a także Izabela Połeć z partnerem i wielu innych gości. Wszyscy zadowoleniu korzystali z dobrodziejstw luksusowego hotelu, w którym odbywała się impreza. Z twarzy Krupińskiej nie schodził uśmiech i widać, że świetnie się bawiła, mimo że nie towarzyszył jej Sebastian Karpiel-Bułecka. Najwyraźniej przyjaciele zadbali, żeby dobrze się czuła mimo nieobecności męża, który w tym czasie był jedną z gwiazd na festiwalu w Opolu.

Zdjęcia w galerii.


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - wesele Alego Safaka Ozturka i Paoli Mainelli

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - wesele Alego Safaka Ozturka i Paoli Mainelli

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - wesele Alego Safaka Ozturka i Paoli Mainelli

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - wesele Alego Safaka Ozturka i Paoli Mainelli

Paulina Krupińska - wesele Alego Safaka Ozturka i Paoli Mainelli

Paulina Krupińska - wesele Alego Safaka Ozturka i Paoli Mainelli

Komentarze

 • Gość Iza pisze:

  Na Lewą patrzec się nie da twarz zrobionanie podobna jest do siebie pogorszyla swój wizerunek przez ćwiczenia ma nieładne ramiona nie są kobiece.Piękna to jest Krupìńska ma twarz bogini Lewej daleko jest do niej Lewa emanuje pychą pieniądzs zmieniają ludzi na niekorzyść.

  • Gość pisze:

   Bzdury piszesz….

  • Gość pisze:

   Jesteś w błędzie ,żel oceniasz Anię

  • Gość pisze:

   Zgadza się w 100 procentach.

  • Gość pisze:

   Taką intrygantkę jak Iza strach zapraszać na jakąkolwiek imprezę. Każdą zabawę zepsuje.

  • Gość pisze:

   Ale bije zazdrosc wręcz nienawiśc.pokaż swoje zdjecie obok lewej

  • Gośćdd pisze:

   Paulina wygląda jakby była w szlafroczku. Mnie suknie się nie podoba.

  • Siwa pisze:

   Krupińska wybrała się ba wesele w szlafroku 😅
   Chyba był pośpiech…..

  • Gość pisze:

   Zgadzam się . Anka fatalna figura ,postawa,brzydkie ramiona wypięty na siłę tyłek a brzuch idzie do przodu,głowa chowa się w ramionach. Jedynie ma zgrabne nogi jak jest na obcasach. Paulina piękna postawa,figura, nie nadyma się ona taką figurę ma. Już dawno obserwuje Ankę . Zdjęcia …a jednak to widać!?!

 • Gość pisze:

  Z latami przybywa brzucha i na nic diety i ćwiczenia, niestety..

  • Czarna pisze:

   Niestety, ale nie masz racji…ćwiczenia i dieta potrafią zdziałać cuda niezależnie od wieku- wystarczy tylko troche chęci i samozaparcia w tym co się robi

 • GośćZofia pisze:

  Krupiński coś nocna

  • Blubo pisze:

   Paula Krupinska to bogini. Najładniejsza i najbardziej sexowna z całego towarzycha.
   Jednak moim zdaniem za bardzo udziela sie pracy a za mało na silce. Powoli zaczyna rozmywac aie jej sylwetka kiedys byla bardziej wyostrzona moim zdaniem. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Alisafa i Paola kto to jest?

 • Gość pisze:

  Krupinska to brzydactwo

  • Gość pisze:

   Mylisz się zazdrośnico. Jestem facetem z krwi i kości, więc odpowiem tobie, że bardzo się mylisz. Jest bardzo zgrabna, bardzo kobieca i bardzo ładna.

  • Gość pisze:

   Porównuj krupinskie i Lewandowska. Paulina jest zgrabna i bardzo ładna …zawsze. Anka niestety nie ,daleko jej do kpauliny

 • Gość pisze:

  Lewa zapomniala sobie brzuch zfotoszopowac, znowu Lewemu się dostanie , że zdjęcia bez retuszu wrzucił.
  Swoja droga czyje są te wyćwiczone brzuchy że zdjęć, skoro jej własny jest dokładnie taki sam, jak na zdjęciach paparazzi z nad morza.
  https://bi.im-g.pl/im/5c/10/19/z26280540Q,Anna-Lewandowska.jpg

 • Gośćela pisze:

  Banda nowobogackich .

 • Gość pisze:

  Krupinska w szlafroku

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×