Szukaj

Serial z jej udziałem 20 lat temu bił rekordy popularności. Jak dziś wygląda piękna aktorka z „Esmeraldy”?

Tak dziś wygląda aktorka Leticia Calderon, gwiazda serialu "Esmeralda"

Tak dziś wygląda aktorka Leticia Calderon, gwiazda serialu "Esmeralda"

Jak wygląda dziś gwiazda serialu „Esmeralda”?

Gdy pokazywano ten serial, ulice pustoszały. „Esmeralda” to kolejny telewizyjny hit rodem z Ameryki Łacińskiej, który podbił serca nie tylko w kraju, gdzie powstał, ale także u nas, w Polsce.

Meksykański serial „Esmeralda” kręcono od 1997 roku. To historia niewidomej dziewczyny, która przyszła na świat w bogatej rodzinie, ale z uwagi na kalectwo zaraz po tym, jak się urodziła, została podmieniona. Uruchomiło to całą lawinę niezwykłych zdarzeń, włącznie z zawirowaniami miłosnymi.

W roli głównej wystąpiła Leticia Calderon. Polscy widzowie darzyli ją ogromną sympatią. Najlepiej świadczy o tym fakt, że gdy TVN zorganizował w 1999 roku spotkanie z aktorką, na miejscu stawiła się tak liczna rzesza fanów, że niektórzy z powodu ścisku i tłoku mdleli.

Dziś meksykańska gwiazda ma 47 lat, nadal pracuje w zawodzie i jest bardzo aktywna w internecie. Na Twitterze można zobaczyć jej aktualne zdjęcia: z rodzinnych uroczystości, z wakacji. Na jednym ze zdjęć można podziwiać fantastyczną sylwetkę aktorki. Zobaczcie w galerii.

Zobacz także: Tak dziś wyglądają gwiazdy kinowego hitu „Moje wielkie greckie wesele”


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×