Szukaj

Leszek Stanek opłakuje przyjaciela… To on zrobił z niego gwiazdę internetu

Leszek Stanek pożegnał bliskiego przyjaciela, byłą gwiazdę internetu, swojego psa Vaderka. Na Instagramie opublikował pełen emocji wpis, który poruszył internautów. 
Leszek Stanek pożegnał przyjaciela

Leszek Stanek pożegnał przyjaciela

Leszek Stanek, to aktor, który jest aktywny w sieci. Regularnie publikuje posty, w których dzieli się ze swoimi obserwującymi wybranymi fragmentami swojej prywatności. Ta nie zawsze jest kolorowa, czego mężczyzna nie zamierza ukrywać. W styczniu ujawnił, że leży w szpitalu i walczy o życie, miesiąc później pożegnał swojego czworonożnego przyjaciela Vaderka.

Leszek Stanek żegna przyjaciela. Poruszający wpis na Instagramie

Vaderek to piesek, który mieszkał w schronisku. Przez długi czas nie przyciągał uwagi potencjalnych właścicieli, przez długi czas szukał szczęśliwego domu. Na jego drodze pojawił się jednak Leszek, który postanowił dać mu szansę na szczęśliwe życie.

Między panem, a psiakiem nawiązała się silna więź. Stanek swojemu pupilowi założył konto na Instagramie, a Vaderek szybko stał się gwiazdą internetu. Jego profil śledziło ponad 10 tys. osób.

Niestety piesek uległ tragicznemu w skutkach wypadkowi. Tą smutną wiadomością w środowy wieczór Leszek podzielił się ze swoimi obserwującymi na Instagramie. Udostępnił zdjęcie z czworonożnym przyjacielem, w opisie przyznając, że psa nie ma już z nim.

Jak zginął ukochany piesek Stanka? Kiedy aktor trafił do szpitala, Vaderkiem opiekowała się siostra aktora, która jest miłośnikiem zwierząt. Pobyt pieska nieco się przedłużył i tym razem nie zakończył się szczęśliwie:

Niefortunny wypadek sprawił, że bawiąc się w zagrodzie koni doszło do tragedii i nie było szans na ratunek. Pewne jest że Vaderek teraz jest psim aniołkiem:) Pisałem kiedyś że życie to chwile z których powinniśmy czerpać jak najwiecej. Vader dał mi wiele pięknych chwil. Jedno czego jestem pewien to to ze przez te ponad pięć lat odmienił on moje życie na lepsze. Bo życie jest piękne zwłaszcza jak otaczamy się cudem jakim niewątpliwie są zwierzęta:) – podkreślał we wpisie.

View this post on Instagram

Jak już wiecie ten rok zaczął mi się… 05.01 leżałem na stole operacyjnym i moje życie było zagrożone. Dzisiaj, dokładnie miesiąc po tych wydarzeniach, 05.02.2020 okazał się dniem w którym los zechciał abym pożegnał się z Vaderkiem…. Ludzie którzy nie mieli nigdy serca dla zwierząt nie zrozumieją bólu jaki towarzyszy mi po stracie największego przyjaciela jakim był ten mały słodziak. Brakuje mi słów, mimo że w głowie towarzyszy mi strumień pięknych wspomnień od momentu kiedy ujrzałem @vader_smile (Zębuszka) po raz pierwszy w małej klatce w warszawskim schronisku „Na Paluchu”… Przeżyliśmy wiele wspaniałych przygód, nikt nie kochał ludzi tak jak ten całuśny wariat, to on sprawiał że każdy dzień zaczynał się od uśmiechu, on wiedział kiedy się powygłupiać i jak poprawić mi humor…. Jaka jest po nim strata wie każdy kto miał z Vaderkiem styczność choćby przez moment. Wiem że kochało go tysiące osób, zarówno ci którzy znali go osobiście jak i rzesza jego fanów znająca go z ekranu telewizji jak i przestrzeni internetu. Dlatego wszyscy zasługujecie na wyjasnienie tej tragicznej okoliczności. Vaderek, jak zazwyczaj, pojechał w odwiedziny do naszej najbliższej rodziny gdzie lubił spędzać czas z najbliższymi oraz cała gromadą zwierzaków w tym i naszych pięknych koni. Czas noworoczny jest o wiele spokojniejszy poza miastem, wiec i tym razem trafił pod opiekę mojej kochanej siostry i jej cudownej rodziny, która jest wielkim miłośnikiem zwierząt i sami opiekują się całym zwierzyńcem. Jego pobyt na wakacjach przedłużył się ze względu na mój długi pobyt w szpitalu, ale nic poza moją tęsknotą za nim nie stawało na przeszkodzie aby korzystał z uroków wioski kilka tygodni dłużej niżeli mieliśmy to w planach… Niefortunny wypadek sprawił, że bawiąc się w zagrodzie koni doszło do tragedii i nie było szans na ratunek. Pewne jest że Vaderek teraz jest psim aniołkiem:) Pisałem kiedyś że życie to chwile z których powinnismy czerpać jak najwiecej. Vader dał mi wiele pięknych chwil. Jedno czego jestem pewien to to ze przez te ponad pięć lat odmienił on moje życie na lepsze. Bo życie jest piękne zwlaszca jak otaczamy się cudem jakim niewątpliwie są zwierzęta:) #VADERwith????

A post shared by STANEK (@leszek_stanek) on

Śmierć zwierzęcia poruszyła obserwatorów aktora, w tym także gwiazdy, którzy w komentarzach próbowali dodać mu nieco otuchy i pisali, że:

  • Bidulek i Ty i on. Wszyscy będą za Nim tęsknić. Trzymaj się Leniu – napisała Małgorzata Rozenek.
  • Tak mi przykro @leszek_stanek 🙁 – dodała Natalia Janoszek.
  • Biedny kochany Ty. Vaderek jest już w niebie a Tobie z całego serca współczuje straty najwierniejszego Psyjaciela – pisała Olga Frycz.
  • Leszku Drogi, jest mi niezmiernie przykro. Taki cudny, niepowtarzalny przyjaciel. Teraz słowo strata najlepiej zamienić na wdzięczność za każdy wspaniały dzień z Vaderkiem. Ściskam Cię bracie – podkreślał Krzysztof Ibisz.

 

Zobacz także: Leszek Stanek o późnych studiach. Czy Julia Wieniawa robi dobrze, odkładając edukację na dalszy plan? [WIDEO]


Leszek Stanek pożegnał przyjaciela

Leszek Stanek pożegnał przyjaciela

Leszek Stanek na imprezie #STOPFUTROM

Leszek Stanek na imprezie #STOPFUTROM

Leszek Stanek – otwarcie Caffe Torino z Martini

Leszek Stanek – otwarcie Caffe Torino z Martini

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×