Wirtualna Polska

Gwiazdy odkryły nową aplikację i masowo robią wyprzedaże szafy! Sprzedają prawdziwe perełki!

Gwiazdy odkryły nową aplikację i masowo robią wyprzedaże szafy! Sprzedają prawdziwe perełki!

Gwiazdy zawartość szafy

Agnieszka Hyży, Ola Nowak, Radek Pestka... Gwiazdy udowadniają, że miłość do mody i troska o dobro planety mogą iść w parze. Jednym ze sposobów, które mogą w tym pomóc, jest less waste, czyli dawanie drugiego życia ubraniom. Jak to zrobić? Korzystając z aplikacji, która pozwala sprzedawać lub wymieniać się ubraniami bez żadnych opłat. To aplikacja LESS_. Gwiazdy już ją odkryły. 

Wirtualna Polska

Odzież używana to dziś powód nie do wstydu, a do dumy. Pomaga bowiem zmniejszyć ilość odpadów, oczyścić przestrzeń, żyć eko, zadnać o przyszłość planety a także skompletować naprawdę wyjątkową garderobę. Gdzie szukać modowych perełek? W ostatnich tygodniach popularnością cieszą się nie tylko second handy, ale także odpowiednie aplikacje mobilne.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wśród nich prym wiedzie aplikacja LESS_, która odpowiada na potrzeby proekologicznych konsumentów. To ona pozwala sprzedawać i kupować używane ubrania wysokiej jakości bez żadnych opłat i prowizji. Tym samym pomaga żyć zgodnie z zasadą less waste, którą coraz częściej kierują się Polacy.

Zwłaszcza, że trend życia w zgodzie z naturą jest promowany nie tylko przez najważniejsze osobistości ze świata nauki czy biznesu, ale także przez gwiazdy. Wśród nich jest m.in. Jennifer Lopez czy Leonardo DiCaprio którzy opowiadają się za minimalizmem i troską o przyszłość planety.

Naśladują ją także influencerzy, którzy zamiast kupować drogie ubrania, szukają perełek wśród second-handów, gdzie za ułamek ceny, nabywają ubrania marek premium, o ponadczasowej stylistyce i świetnej jakości. Okazuje się, że teraz jest to jeszcze prostsze. Dzięki aplikacji LESS_, której twórcą jest Polak, Mateusz Oleksiuk.

Pozwala ona na odsprzedaż i zakup używanych ubrań, również tych luksusowych, zarówno od zwykłych użytkowników, jak i z second-handów. Posiada ona również niespotykany dotąd w żadnej innej aplikacji moduł społecznościowy – użytkownik, aby być bardziej świadomym posiadanych przez siebie ubrań, może dodawać je do wirtualnej szafy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aplikacji LESS_, w ciągu pierwszych 3 dni od jej premiery, zaufało już 14 tys. użytkowników, dzięki czemu została numerem 1 w rankingu App Store, w kategorii “shopping”.

Aplikacji LESS_ używa już także wiele gwiazd i influencerów takich jak: Agnieszka Hyży, Ola Nowak, Weronika Sowa (Wersow), Agnieszka Stachurska, Radek Pestka, Karolina Wójcik, Marysia Jeleniewska.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Zobacz: Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła Karolina Szostak! Zdjęcie z plaży obnażyło całą prawdę o boskiej sylwetce gwiazdy!

Wirtualna Polska

Zobacz: Face App – nowa aplikacja hitem wśród gwiazd! Tak polskie gwiazdy będą wyglądały za 30 lat!

Zobacz: Weronika Rosati w zagranicznym hicie u boku światowej gwiazdy! Mamy pierwsze zdjęcie!


Agnieszka Hyży używa aplikacji LESS

Agnieszka Hyży używa aplikacji LESS

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Agnieszka Hyży korzysta z aplikacji LESS

Agnieszka Hyży korzysta z aplikacji LESS

Radosław Pestka korzysta z aplikacji LESS

Radosław Pestka korzysta z aplikacji LESS

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×