Szukaj

Leonardo DiCaprio wkrótce zostanie ojcem! Jego śliczna partnerka wygadała się w wywiadzie!

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone dziecko

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone niebawem zostaną rodzicami? Ukochana aktora w wywiadzie dla Gali zdradziła, że w najbliższym czasie planuje zajść w ciążę. Czy to oznacza, że jeszcze w tym roku świat obiegnie wspaniała nowina?

Leonardo DiCaprio to jeden z najbardziej lubianych aktorów na świecie. Publiczności imponuje nie tylko swoim talentem, ale też charakterem, niebywałą ambicją i zaangażowaniem w działalność charytatywną. Tylko w 2013 roku organizacja DiCaprio przekazała 3 miliony dolarów na rzecz World Wildlife Fund w celu ochrony zagrożonych tygrysów w Nepalu. Aktor wspiera również Oceans 5, Amazon Watch, Save the Elephants i California Wolf Center. W ogromnym sercu Leo szczególne miejsce zajmuje nie tylko chęć niesienia pomocy potrzebującym, ale też jego piękna partnerka, aspirująca argentyńska aktorka, Camila Morrone.

Aktor od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci w przemyśle filmowym. Mimo to gwiazdor nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, tak jak wielu jego znajomych z czerwonych dywanów. W internecie na próżno szukać jego zdjęć z ukochaną z uroczystych gal. Choć Leo woli działać w cieniu, jego partnerka nie zawsze ma ochotę mu w tym towarzyszyć. Ostatnio śliczna Camila udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że wkrótce chciałaby zostać mamą:

Nie mogę się doczekać, aż zostanę mamą. Posiadanie rodziny i godzenie tego z karierą to moje priorytety na najbliższy czas. Będę pewnie miała mniej czasu na sen, ale jestem przekonana, że uda mi się to pogodzić – wyznała na łamach niemieckiej „Gali”.

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone związali się ze sobą pod koniec 2017 roku. Czy niebawem ogłoszą światu wspaniałą nowinę o wspólnym potomku? Z pewnością posiadanie dziecka byłoby spełnieniem marzeń 44-letniego przystojniaka, który sam jakiś czas temu przyznał w programie Ellen DeGeneres, że „z wiekiem czuje coraz większą potrzebę bycia ojcem”.

Trzymamy kciuki!

Zobacz: Leonado DiCaprio przyłapany w intymnej sytuacji z ukochaną! Był tak romantyczny jak w “Titanicu”!

Zobacz: Leonardo DiCaprio z ukochaną po wspólnie spędzonej nocy. Camila Morrone bez makijażu wciąż jest taka śliczna?

Zobacz: W sidła Leonardo DiCaprio wpadła kolejna śliczna modelka! Swoimi gorącymi zdjęciami już zawojowała internet! Jest idealna!


Leonardo DiCarprio ca?uje swoj? dziewczyn?

EXCLUSIVE: Leonardo DiCarprio and girlfriend Camila Morrone share a kiss at a restaurant in Manhattan Pictured: World Rights

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone na randce

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone na randce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×