Leonardo DiCaprio i Camilla Morrone wzięli ślub? Media huczą od plotek i ujawniają jeszcze jeden sekret pary

Leonardo DiCaprio i Camilla Morrone

Leonardo DiCaprio i Camilla Morrone

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone są po ślubie? Takie rewelacje docierają do nas zza oceanu. Amerykański magazyn OK! ujawnił jeszcze jeden sekret pary. I to jaki!

Leonardo DiCaprio to jeden z najbardziej lubianych i popularnych aktorów na świecie. Imponuje talentem, charakterem, niebywałą ambicją i zaangażowaniem w działalność charytatywną. Tylko w 2013 roku organizacja DiCaprio przekazała 3 miliony dolarów na rzecz World Wildlife Fund w celu ochrony zagrożonych tygrysów w Nepalu. Aktor wspiera również Oceans 5, Amazon Watch, Save the Elephants i California Wolf Center.

W jego sercu szczególne miejsce znalazła także argentyńska aktorka, Camila Morrone. Para nie afiszuje się ze swoim uczuciem. Trudno znaleźć o nich jakieś pikantne szczegóły, niedawno jednak pojawiły się ciekawe informacje na ich temat.

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone są po ślubie?

Aktor od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci w przemyśle filmowym. Nie afiszuje się jednak ze swoim życiem prywatnym. W internecie na próżno szukać jego zdjęć z ukochaną z uroczystych gal. Tym bardzie interesujące są najnowsze doniesienia zza oceanu.

Leonardo DiCaprio i Camilla Morrone wzięli ślub?

Leonardo DiCaprio i Camilla Morrone wzięli ślub?

DiCaprio i Morrone po raz pierwszy oficjalnie wystąpili razem na rozdaniu Oscarów na początku tego miesiąca. Według OK!, powodem, dla którego aktor w końcu przyprowadził swoją dziewczynę na rozdanie nagród, jest to, że są po ślubie. Tabloid utrzymuje, że para pobrała się na prywatnej wyspie na Bahamach na krótko przed Oscarami.

Starali się zachować dyskrecję, ale zdecydowali, że nadszedł czas, aby w końcu powiedzieć niektórym kumplom Leo z showbiznesu o tej tajemnicy. Powiedzieli wszystkim na jednym z after party – i oczywiście było mnóstwo uścisków, okrzyków i łez radości – powiedział informator.

Leonardo DiCaprio ma dziecko?

Ślub to już sensacja, ale to nie wszystko. Dalej źródło zdradza:

Jest podejrzenie, że Camila jest w ciąży! Camila i Leo chcą być rodzicami, cały czas próbują. Jeśli pogłoski są prawdziwe, oszaleją ze szczęścia.

Brad Pitt ma być tą osobą, która namówiła Leonardo na zaangażowanie się w związek z Camilą.

To Brad zachęcił Leo do skoku na głęboką wodę i oddania się Camili – mówi donosiciel, dodając, że DiCaprio natychmiast skorzystał z jego rady – Wskoczył w prywatny odrzutowiec z Camilą i poleciał na Bahamy, gdzie poprosił ją, żeby została jego żoną.

DiCaprio potajemnie zaprosił na uroczystość swoją najbliższą rodzinę i przyjaciół, co kosztowało go 4 miliony dolarów. Oprócz Pitta, inne gwiazdy, które pojawiły się na ślubie, to Kate Winslet, Jonah Hill i Tobey Maguire.

DiCaprio i Morrone podobno wzięli ślub na plaży. Następnie odbyło się przyjęcie z udziałem najlepszych na świecie muzyków bongo i z tropikalnym bufetem.

Pitt wygłosił wzruszające przemówienie, podczas którego podziękował Leo za to, że był dla niego tak dobrym przyjacielem przez lata i obiecał, że zawsze będzie przy nim i jego narzeczonej. Pod koniec przemówienia aktora wszyscy byli wzruszeni.

Czekamy na kolejne doniesienia i potwierdzenie, czy rzeczywiście Camila Morrone spodziewa się dziecka.


Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

EXCLUSIVE: Leonardo DiCarprio and girlfriend Camila Morrone share a kiss at a restaurant in Manhattan Pictured: World Rights

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone na randce

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone na randce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×