Szukaj

Wnuk Zbyszka Wodeckiego został aktorem! Młody Leo zagrał w filmie, którego premiera już za kilka dni!

Wnuk Zbigniewa Wodeckiego kontynuuje karierę aktorską! Leo Stubbsa już niedługo będziemy mogli podziwiać w najnowszym filmie "Dzień Czekolady". Wiedzieliście, że w chłopcu tkwi dusza artysty? Może niedługo usłyszymy jak wykonuje piosenki swojego dziadka? 
Zbigniew Wodecki Leo wnuk

22 maja obchodziliśmy drugą rocznicę śmierci pana Zbigniewa Wodeckiego. Muzyk w 2017 roku niespodziewanie trafił do szpitala i pomimo starań lekarzy, nie udało się go uratować. Była to olbrzymia strata dla naszego kraju. Zbyszek był uprzejmym, pomocnym człowiekiem, który każdego potrafił wysłuchać i dbał o dobro najbliższych. Zawsze rozmawiał z fanami, robił sobie z nimi zdjęcia i nigdy się nie wywyższał. Był uosobieniem artysty-człowieka. Nic więc dziwnego, że tak wielu nadal płacze po jego odejściu.

Gorycz żalu i smutku napełnia serca bliskich wokalisty. Kilka dni temu, światło dzienne ujrzał wywiad z córką muzyka, w którym pani Kasia opowiedziała o najlepszych chwilach z ojcem:

Uwielbiałam, gdy tata ćwiczył w domu, lubiłam się przysłuchiwać, patrzeć na niego. Wszyscy wówczas staraliśmy się być cicho, ale z drugiej strony ojciec często wykorzystywał nas w swojej pracy, prosił, byśmy śpiewały chórki, jakoś się angażowały. To było cudowne.

Artystyczną duszę Wodecki zaszczepił także w swoim wnuku Leo Stubbsie. Chłopiec ma już za sobą debiut na wielkim ekranie. Wystąpił m.in w musicalu “Mały Lord“, czy dubbingował jedną z postaci w filmie “Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara“:

Czuję, że on pójdzie w tym kierunku. Jest urodzony do tego, bo wchodzi na plan i nie trzeba go ustawiać. Leo uwielbia to robić. Widziałem go na scenie i jest bardzo fajny – oceniał chłopca pan Zbyszek kilka lat temu w rozmowie z Faktem.

Pod koniec miesiąca będziemy mieli kolejną okazję do podziwiania talentu aktorskiego Leo. 31 maja do kin wchodzi bowiem film zatytułowany “Dzień Czekolady”. Obejrzyjcie zwiastun i zobaczcie jak chłopiec poradził sobie w roli Dawida!

Alicja Majewska wspomina Zbigniewa Wodeckiego. Łamiące serce słowa [WIDEO]

Córka Zbigniewa Wodeckiego udzieliła wzruszającego wywiadu. W drugą rocznicę śmierci przekazała przełomową wiadomość

Zbigniew Wodecki na nieznanym zdjęciu. Maryla Rodowicz opublikowała prywatną fotografię. Wielkie wzruszenie


Nieśmiertelny przebój Zbigniewa Wodeckiego to…

×