Lenka Klimentova pokazała zdjęcie ze ślubu. W koronkowej sukni z ogromnym rozcięciem wyglądała jak bogini

Lenka Klimentova

Lenka Klimentova

Od ślubu Janka i Lenki mija dzisiaj 4 lata. Szczęśliwa żona postanowiła z tej okazji dodać w social mediach piękne ślubne zdjęcie z jeszcze piękniejszym opisem.

Lenka Klimentova ze swoim przyszłym mężem była związana już na długo przed ślubem. Jak w każdym związku zakochani przeżywali swoje wzloty i upadki, jednak nie ugięli się pod żadnym z kryzysów, a pojawiające się w mediach plotki o rzekomych romansach Janka traktowali z przymrużeniem oka. Para zaręczyła się na początku 2015 roku podczas wspólnego pobytu w Portoryko. Tancerz tuż przed tym ważnym wydarzeniem zdradził w jednym z wywiadów, że Lenka jest mu pisana i to właśnie z nią chce założyć rodzinę i spędzić przyszłość.

Ślub Lenki Klimentovej i Jana Klimenta

Narzeczeni sakramentalne tak powiedzieli sobie 4 czerwca 2016 roku w czeskiej Ostrawie. Parze w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła nie tylko najbliższa rodzina, ale także wielu znajomych z show-biznesu. Na ślubnych fotografiach publikowanych przez gwiazdy mogliśmy zobaczyć Rafała Maseraka, Agustina Egurolę, Katarzynę Grocholę, Klaudię Halejcio i Ewę Kasprzyk. Po weselu, na którym wszyscy bawili się do białego rana, nowożeńcy udali się w podróż poślubną na słoneczną Kubę.

Lenka Klimentova wspomina ślub

Od najważniejszego dnia w życiu Janka i Lenki minęło już 4 lata. Para właśnie dzisiaj obchodzi swoją tzw. kwiatową rocznicę ślubu. Z tej okazji szczęśliwa żona postanowiła podzielić się z internautami niepublikowanym dotąd zdjęciem ze ślubnej sesji.

Odkąd gwiazdy tanecznego show związały się na dobre i na złe, fani są bardzo zainteresowani ich wspólnym życiem. Ku u ciesze internautów, małżeństwo często dodaje wiele wspólnych fotografii. Od września będziemy mogli zobaczyć parę, jak rywalizuje ze sobą o Kryształową Kulę 11. edycji Tańca z gwiazdami – Lenka w parze z Bogdanem Kalusem, a Jan u boku Ani Karwan.

Pod postem, który pojawił się z okazji ich rocznicy ślubu, Lenka zamieściła bardzo wzruszający opis skierowany do swojego męża.

Mówi się, że to tylko papier, ale jak wiele on znaczy… Czuję, że dużo się zmieniło gdy jestem twoją żoną, jestem pewniejsza miłości, jestem dojrzalsza i jesteśmy jednym teamem, który się wspiera, planuje razem i dopiero kiedy jesteś Ty, to moje serce jest jedną wielką całością. Jestem szczęśliwa dokładnie tak jak w tamtym dniu. Życzę nam kolejnych pięknych lat, bo 11 już mamy za sobą – podpisała zdjęcie.

W odpowiedzi na publikację pojawiło się wiele ciepłych słów od internautów, którzy gratulują zakochanym kolejnej rocznicy.

  • Wszystkiego najlepszego na dalsze lata.
  • Kolejnych wspaniałych, wspólnych lat.
  • Ale pięknie wyglądałaś. Wszystkiego dobrego.
  • Dużo miłości na kolejne lata.
  • Samych wspaniałych chwil i dużo miłości – czytamy w komentarzach.

My również przyłączamy się do wszystkich serdeczności, a Lence i Jankowi życzymy wielu lat pięknej miłości.


Lenka Klimentova i Jan Kliment(1)

Lenka Klimentova i Jan Kliment

Jan Kliment i lenka pobrali się

Jan Kliment i lenka pobrali się

Jan Kliment i Lenka Tvrzova

Jan Kliment i Lenka Tvrzova

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×