Szukaj

Gwiazda „Tańca z gwiazdami” została zaadoptowana. Po latach zdradziła swój osobisty sekret

Taniec z gwiazdami - Lenka Klimentova adoptowana

Taniec z gwiazdami - Lenka Klimentova adoptowana

Lenka Klimentova jest adoptowana. Tancerka swój sekret wyjawiła na łamach jednego z tygodników. Kim są jej biologiczni rodzice i czy utrzymuje z nimi kontakt? 

Lenka Klimentova, to jedna z popularniejszych czeskich tancerek, która rozwija karierę w Polsce. Od kilku sezonów trenuje gwiazdy, które pojawiają się na parkiecie programu Taniec z gwiazdami. Pod jej skrzydłami umiejętności zdobywali m.in. Jakub Kucner czy Jarosław Kret.

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Smutna Barbara Kurdej-Szatan po ogłoszeniu wyników „Tańca z gwiazdami”. Pocieszała ją córeczka [WIDEO]

Lenka Klimentova jest adoptowana. Kim są jej rodzice?

Sporym zainteresowaniem cieszy się nie tylko kariera, ale także życie prywatne pięknej tancerki. Nie jest tajemnicą, że od kilku lat Lenka jest żoną Janka Klimenta, który także bierze udział w programie Polsatu. Gwiazda niedawno ujawniła długo skrywany sekret. Klimentova wyznała, że jest adoptowana. Kim są jej rodzice?

Mój biologiczny ojciec był Kubańczykiem, matka Czeszką. Oddali mnie do adopcji. Rodzina, do której trafiłam, jest najcudowniejsza pod słońcem. Wychowali mnie i otaczają troską do dziś – przyznała gwiazda w rozmowie z Tele Tygodniem. 

Zobacz: Jan Kliment w ostrych słowach o 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”: „Czuję niesprawiedliwość” [WIDEO]

Jan Kliment, Lenka Klimentova - jesienna ramówka Polsat 2019

Jan Kliment, Lenka Klimentova – jesienna ramówka Polsat 2019

Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 10. Z kim wystąpiła?

Dodajmy, że Lenka Klimentova pojawiła się w programie Taniec z gwiazdami 10. Tańczyła w parze z Rafałem Szatanem. Chociaż wiele osób właśnie tę parę typowało jako faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli, uczestnicy z dalszą rywalizacją pożegnali się już w drugim odcinku.

By nieco osłodzić jej gorzki smak porażki, sąsiedzi mieszkający blisko Lenki postanowili przygotować dla niej prezent. W windzie zostawili karteczki, na których napisano m.in., że Klimentova jest świetna i super tańczy. Gwiazda odpowiedziała na te słowa na swoim Instastory, o czym więcej przeczytasz tutaj.

Ciekawe z kim gwiazda zatańczy w przyszłej edycji.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan zbulwersowana wynikami „Tańca z Gwiazdami”! Nie przebierała w słowach po odpadnięciu jej męża

 


Rafał Szatan i Lenka Klimentowa

Rafał Szatan i Lenka Klimentowa

Jan Kliment, Lenka Klimentova - jesienna ramówka Polsat 2019

Jan Kliment, Lenka Klimentova - jesienna ramówka Polsat 2019

Rafał Szatan i Lenka Klimentova parą w Tańcu z gwiazdami 10

Rafał Szatan i Lenka Klimentova parą w Tańcu z gwiazdami 10

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×