Lena Katina z t.A.T.u wyszła za mąż. Pochwaliła się ukochanym i suknią ślubną. Skromnie jak na żonę milionera

Lena Katina wyszła za mąż

Lena Katina wyszła za mąż

Wokalistka zespołu t.A.T.u wyszła za mąż. Lena Katina pochwaliła się w sieci zdjęciem w sukni ślubnej. Jej wybranek to rosyjski milioner. Jak wyglądała w tym ważnym dniu?

Zespół t.A.T.u. to jedna z bardzo nielicznych rosyjskich kapel, której udało się zrobić karierę na arenie międzynarodowej. Założyły go dwie wokalistki: Lena Katina i Julija Wołkowa. Ich kariera zaczęła się w 1999 roku, a gwiazdy rozsławił przebój Ja soszła s uma. Wydały go w kilku wersjach, a każda z nich zyskała sympatyków. Od tej piosenki wszystko się zaczęło, a artystki podbiły rynki muzyczne niemal na całym globie. Ich debiutancki krążek 200 po wstriecznoj sprzedał się w ilości 2,5 mln egzemplarzy i nadal jest najlepiej sprzedającą się płytą na rosyjskim rynku muzycznym, chociaż od jej premiery minęły ponad dwie dekady.

Artystki wzbudzały szczególne zainteresowanie tym, że oprócz kariery łączyło je także życie prywatne. W teledyskach, ale także w czasie koncertów nie szczędziły sobie pocałunków.

Julia Wołkowa z t.A.T.u wyszła za mąż

W 2009 artystki poinformowały fanów, że zdecydowały się zawiesić karierę. Dwa lata później złamały ich serca, ogłaszając, że kończą współpracę. Każda z nich zaczęła układać sobie życie na nowo i postawiły na solowe kariery. Z czasem wyznały także, że ich związek był wykreowany na potrzeby promocji zespołu. Znacznie lepiej radzi sobie w show-biznesie Lena Katina. Ma ona też udane życie prywatne. Właśnie pochwaliła się fanom, że po raz kolejny wyszła za mąż.

Gwiazda po roku znajomości poślubiła rosyjskiego milionera. Szczęśliwym panem młodym został prezes firmy CloudPayments, Dimitrij Spiridonow. Zdjęciem w sukni ślubnej pochwaliła się na Instagramie. Jak widać, to dosyć skromna kreacja, jak na żonę milionera.

No cóż… Znowu jestem mężatką. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć… Kocham cię, Dimitrij – napisała na Instagramie.

Dimitrij jest drugim mężem wokalistki. Pierwszy raz wyszła za mąż za słoweńskiego muzyka, Sashę Kuzmanovica. Małżonkowie doczekali się synka, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu. Małżeństwo zakończyło się rozwodem w 2019 roku.


Lena Katina z tatu wyszła za mąż

Lena Katina z tatu wyszła za mąż

Lena Katina i Julia Volkova z t.A.T.u

Lena Katina i Julia Volkova z t.A.T.u

Lena Katina - t.A.T.u.

Lena Katina - t.A.T.u.

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia jedni biorą pierścionek jaki dają a inni czekają na cuda niestety trzeba brac co jest nawet pierścinek z gumą na hawajach teź dają śluby łaski nikt nie robi i to tyle

  • Gość pisze:

    Szok , kaska ,kaska

  • Tixx 677 pisze:

    Stary dziadek,kopnie w kalędarz i baba weżmie jego majątek,Poleciałavna kase,nie na miłośc.Kolejna pseudo celebrytka – blachara.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×