Lekceważący gest Meghan wobec Kate: „Wykonała silny pasywno-agresywny ruch”. Zagraniczna prasa ujawnia kulisy

Księżna Kate i książę Harry

Księżna Kate i książę Harry

Księżnej Kate bardzo zależało na tym, żeby Harry i Meghan dłużej zostali w Anglii. Dlaczego? Zagraniczna prasa ujawniła intrygujące szczegóły i opisała gest, jaki Markle wykonała wobec żony Williama.

Po dwóch latach sporów i nieprzyjemnych zdarzeń Cambridge’om i Sussexom nie było łatwo stanąć twarzą w twarz, ale Kate desperacko miała nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, a oni w końcu zakopią topór wojenny.

Pomimo najlepszych intencji księżnej, sprawy nie poszły zgodnie z planem, a Harry i Meghan wrócili do USA przed zakończeniem obchodów jubileuszu. Dlaczego tak bardzo jej zależało, żeby zostali dłużej?

Księżna Kate błagała, żeby Harry został w Anglii dłużej

Kiedy Harry i jego rodzina przylecieli do Londynu pod koniec zeszłego tygodnia, Kate wiedziała, że ​​to jest szansa, by pomóc uzdrowić relacje między braćmi i sprawić, że odzyska jednego z najbliższych przyjaciół. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z jej planem.

Kate była taka zdenerwowana. Naprawdę miała nadzieję, że Harry mógł zostać w Londynie dłużej, aby wszyscy mogli spędzać razem czas – mówi informator New Idea. – Biorąc pod uwagę ich historię, Kate dokładała wszelkich starań, aby uniknąć starcia ze swoją szwagierką.

Podczas Trooping the Colour obserwowała z oddzielnego okna w biurze generała dywizji, jak Meghan zabawiała dzieci Tindalla i Phillips. Źródła podają, że Harry i jego żona spodziewali się cieplejszego powitania po ich przybyciu po dwóch latach nieobecności. Co ciekawe, podobno pominęli lunch po ze wszystkimi kuzynami, którzy nie pojawili się na balkonie, i ich partnerami, a który odbywał się po paradzie.

Lekceważący gest Meghan wobec Kate i spotkanie z Harrym

Kolejny dzień okazał się jeszcze bardziej stresujący dla Kate po tym, jak Harry i Meghan pokazali się podczas nabożeństwa:

Kate pozostawała bardzo neutralna przez cały czas trwania mszy — mówi New Idea ekspert od mowy ciała, dr Louise Mahler. – Ale Meghan wykonała silny pasywno-agresywny ruch, odwracając głowę, gdy Kate przechodziła obok, co było lekceważące i dziecinne.

Mimo że Kate tak bardzo starała się uniknąć konfrontacji, nie udało jej się spowodować, żeby Harry i Meghan zostali dłużej w Londynie. Do końca miała nadzieje, że spotka się ze szwagrem i jego dziećmi już po uroczystościach, żeby móc spędzić czas w niezobowiązujący sposób. Wiadomo jedynie, że udało jej się zamienić z nim kilka słów:

Zamieniła z nim kilka słów. Powiedziała mu, że zawsze może na nią liczyć. Że są rodziną i wszystkie nieporozumienia już dawno puściła w niepamięć. Harry jej za to podziękował i powiedział, że wie, że tak jest. Na koniec przytulili się, by wrócić do pełnienia obowiązków w szczególnym dla królowej dniu – mówi źródło Woman’s Day.

O ile Kate udało się ocieplić relacje z Harrym, William nadal pozostaje w konflikcie z młodszym bratem.


Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Meghan i Harry wybuczeni przez rojalistów

Komentarze

 • Gość pisze:

  Właśnie przeczytałam, że ten „tekst” popełniła polonistka. Jak ta osoba skończyła studia?! Wstyd!

 • Gość pisze:

  „Zamieniła z nim kilka słów. Powiedziała mu, że zawsze może na nią liczyć. Że są rodziną i wszystkie nieporozumienia już dawno puściła w niepamięć. Harry jej za to podziękował i powiedział, że wie, że tak jest. Na koniec przytulili się, by wrócić do pełnienia obowiązków w szczególnym dla królowej dniu – mówi źródło Woman’s Day.”

  Ten tekst, to całkowite bajkopisarstwo
  To wygląda na bzdury dostarczane mediom przez Carole, żeby zrobić z Kate taka Matkę Boska:)))
  Potwierdzono, że NIE BYŁO żadnej interakcji między Harrym i Meghan a Williamem i Kate.
  Nie spotkali się ani razem, ani osobno.
  Te opowiesci, to pobożne życzenie „ekspertów” i Kate.

 • Gość pisze:

  Megacica ma kompleksy

 • Gość Nela pisze:

  Spodziewali się cieplejszego przyjęcia?Po tym całym gadaniu u Ophry?

 • Gość pisze:

  Czy wam się te niusy nie pomyliły z jakimś serialem brazylijskim? Odlatujecie.

 • Gość pisze:

  Kolejna ściema 🤦🏼‍♀️

 • Gość pisze:

  Po prostu bezwartościowa scierka harrego zazdrości księżnej Kate pozycji i popularności.
  Oto powód tego całego konfliktu; scierka myślała, że wreszcie będzie gwiazdą, a była podrzedna aktoreczka trzecioplanowa, jak całe życie :))))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×