Szukaj

Reese Witherspoon 17 lat temu zagrała „Legalną blondynkę”. Dziś ma 44 lata i wygląda świetnie. Zwłaszcza w bikini

Reese Witherspoon jako Legalna blondynka

Reese Witherspoon jako Legalna blondynka

Reese Witherspoon jest jedną z najsłynniejszych blondynek na świecie. Bohaterka Legalnej Blondynki II bardzo się zmieniła od czasu premiery filmu. Jak obecnie wygląda? Czym się zajmuje? Sprawdziliśmy.

Reese Whiterspoon jest amerykańską aktorką, która największą popularność zdobyła dzięki roli przebojowej i inteligentnej Elle Woods w filmie Legalna Blondynka. Produkcja na tyle przypadła widzom do gustu, że doczekała się swojej kontynuacji.

Legalna Blondynka II po raz pierwszy na szklanych ekranach pojawiła się 30 czerwca 2003 roku i szybko została okrzyknięta hitem wszechczasów. Od światowej emisji minęło 17 lat, a dla odtwórczyni głównej roli czas stanął w miejscu.

Reese Whiterspoon – kariera

Reese Whiterspoon urodziła się 22 marca 1976 roku w Nowym Orleanie. Już w wieku 7 lat zaczęła pracować jako modelka. Po ukończeniu szkoły średniej przez rok studiowała na wydziale literatury angielskiej na Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii, jednak postanowiła porzucić ten kierunek i wyjechała do Los Angeles, gdzie rozpoczęła karierę aktorską.

Aktorka zadebiutowała w 1991 roku w roli Ellie Perkins w melodramacie Dziki Kwiat. W tym samym roku otrzymała propozycję wcielenia się w rolę Dani w filmie Człowiek z księżyca. Krytycy filmowi szybko docenili jej talent i jeszcze w tym samym roku otrzymała nominację do nagrody Young Artist Award.

Witherspoon od początku nie mogła narzekać na brak propozycji. Świadomie w nich przebierała, wybierając te najkorzystniejsze. Z tego też powodu w 1996 roku odrzuciła możliwość zagrania w horrorze Krzyk, jednak dzięki temu w 2000 roku wystąpiła gościnnie w dwóch odcinkach Przyjaciół. Za krótki epizod w serialu otrzymała nominację do American Comedy Award.

Reese w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Stanach Zjednoczonych. Jej nieskazitelna uroda i blond włosy sprawiły, że stała się aktorką idealną do roli Elle Woods w filmie Legalna Blondynka. Produkcja okazała się być wielkim komercyjnym hitem i doczekała się kolejnej części: Legalna blondynka 2.

Po 17 latach od emisji drugiej części komedii okazało się, że twórcy postanawiają nakręcić trzecią część przygód roztropnej blondynki. Premierę planowano na 2020 rok, jednak przez pandemię koronawirusa przełożono ją na 20 maja 2022 roku.

Jak wygląda obecnie Reese Whitterspoon?

Reese Whiterspoon w tym roku skończyła 44 lata, jednak wydaje się, że czas zatrzymał się dla niej w miejscu. Obecnie spełnia się w roli matki Avy i Deacon’a i 7-letniego syna Tennessee. Była dwukrotnie zamężna. Z pierwszym mężem, Ryanem Phillippe rozwiodła się w 2008 roku. Trzy lata później wyszła za agenta artystycznego, Jima Totha.

Legalna blondynka mimo upływu lat nic się nie zmieniła. Bardzo dba o swój wygląd i promuje na Instagramie zdrowy tryb życia. Uważa, że dbanie o siebie wewnątrz i na zewnątrz jest podstawą szczęścia. Aktorka jest dowodem na to, że przy zachowaniu odpowiedniej diety i aktywności fizycznej można wyglądać młodo po czterdziestce. Najlepszym tego dowodem jest jej zdjęcie w bikini, które powstało w czasie jednych z ostatnich wakacji gwiazdy.

Legalną Blondynkę II obejrzyjcie już 25 grudnia o godzinie 20:10 na antenie TVP2. Będziecie przed telewizorami?


Reese Whiterspoon w Legalnej Blondynce II

Reese Whiterspoon w Legalnej Blondynce II

Reese Whiterspoon w Legalnej Blondynce II

Reese Whiterspoon w Legalnej Blondynce II

Reese Whiterspoon w Legalnej Blondynce II

Reese Whiterspoon w Legalnej Blondynce II

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×