Lech Wałęsa ogłosił, że ponowie zostanie ojcem. Nowiny pojawiły się w trudnym dla niego czasie

Lech Wałęsa zostanie ojcem

Lech Wałęsa zostanie ojcem

Lech Wałęsa ogłosił na Facebooku, że już wkrótce na świecie pojawi się jego drugie dziecko. Jakie zdjęcie opublikował i co napisał?

Lech Wałęsa w poście na Facebooku ogłosił, że po raz kolejny zostanie ojcem. Zdradził także płeć dziecka. Co napisał?

Lech Wałęsa ogłosił, że ponownie zostanie ojcem

Pierwszy syn Lecha Artura Wałęsy oraz Magdaleny Wałęsy jest trzynastym wnukiem Lecha Wałęsy, legendy Solidarności i ma na imię Karol. Lech i Danuta Wałęsowie mieli ośmioro dzieci, a mama kolejnego członka rodziny, to najstarsza z córek Wałęsów. Próbowała swoich sił w balecie, ale poważna kontuzja nie pozwoliła jej na kontynuowanie kariery. Następnie ukończyła teologię. Pracowała jako katechetka i wychowawczyni w swojej dawnej szkole baletowej. Jej pierwsze małżeństwo skończyło się rozwodem. Z tamtego związku ma już jedno dziecko.

Potem znalazła szczęście u boku Lecha Artura Wałęsy. To wieloletni gdański radny związany z Platformą Obywatelską. Ślub z Magdaleną Wałęsą miał miejsce 31 sierpnia 2019 roku – w rocznicę podpisania porozumień sierpniowych. Ceremonia odbyła się w Bazylice Mariackiej. Lech Kaźmierczyk na prośbę małżonki przyjął jej nazwisko. Od tej pory przedstawia się jako Lech Artur Wałęsa.

Magdalena Wałęsa bardzo ciężko znosiła odmienny stan. Cierpiała na cukrzycę ciążową, więc musiała dbać o dietę i jeść dokładnie co 2,5 godziny. Była pod stałą opieką lekarzy. Jej mąż uczestniczył w porodzie. Od początku jest bardzo zaangażowanym rodzicem. W piątek ogłosił, że po raz kolejny zostanie ojcem. Przy okazji zdradził, że na świecie pojawi się dziewczynka. Wyznał, że wiadomość pojawiła się dla niego w trudnym czasie.

Takie dla mnie nie zwykłe. W środę pożegnałem moją mamę i w środę dostałem wiadomość że będziemy mieli córeczkę o to Ona :-))) – napisał.

Pod postem nie brakuje gratulacji. Okazuje się, że rodzina Danuty i Lecha Wałęsów ponownie się powiększy. Gratulujemy!


Lech Wałęsa i Magdalena Wałęsa zostaną rodzicami

Lech Wałęsa i Magdalena Wałęsa zostaną rodzicami

Lech Wałęsa i Magdalena Wałęsa z synem Karolem

Lech Wałęsa i Magdalena Wałęsa z synem Karolem

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa z wnukiem Karolem

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa z wnukiem Karolem

Komentarze

 • mich pisze:

  otua to ma wiecej dzieci rozsianych po polsce niz szejk nafpwy , ludzie ten człowiek to prosty osobnik po zawodówce którego ciemiakom polakom komuna podstawiła do odgrywania teatrzyku pod tytułem demokracja

 • Gość pisze:

  Na zdjęciu typowa rodzina Januszy!

 • Gość pisze:

  Jak tak czytam te komentarze to jest przykro co sie dzieje. czy jedna partia jest zla ktora tak bardzo o narod Moze z protestu nich PO nie bierze pieniadzy dla rodziny no. 500+ a odda na cele. harytatywne. np domy dziecka

  • Gość pisze:

   Dlaczego wyborcy PO mają nie brać 500+? To nie PiS płaci, to płaci społeczeństwo.

 • Gość z mazur pisze:

  Dobrze pan muwy niech sie na siebie popatrzy.a morze i w lustro.spójrzmy wszyscy a ne gada gluloto

 • Gość Janina pisze:

  A niech tam mu się rodzą dzieci w tym trudnym pandemicznym czasie. Zazdrościcie? Nie ma czego.Ale po co przyjął nazwisko żony?

 • Polka pisze:

  Ale jadem ziejesz widać że się nudzisz-zajmij się edukacją własną na dobre Ci to wyjdzie albo poczytaj książki

  • Gośćemigrantka pisze:

   Polka, bardzo madrze napisalas

  • Juzprzezylamto pisze:

   Piszą POWcy że to nie PIS płaci no a dlaczego za PO nie było 500+ a teraz mówią że społeczeństwo płaci no tak ale wy PO nie dawaliscie a teraz do brania to pierwsi

  • gaga pisze:

   Do juzprzezylamto PO nie opłaciło 500+ bo nie drukowali pieniędzy jak PIS poza tym ceny za PO nie były tak wysokie jak teraz i idę cały czas w górę

 • Gość pisze:

  to znaczy ze nowy bolek w rodzinie bedzie oddawal 100 milionow?

 • Gość pisze:

  A Bolek nadal robi za wodza OTUA?

 • GośćZOFIA pisze:

  Ci co wypisują takie różne brednie o Wałęsie to nie mają po kolei w głowach . Podpisz sięswoim adresem to co piszesz o drugim człowieku że jesteś pewny i na jakiej podstawie to wiesz Inaczej to jesteś analfabetą . Nie znając się na literaturze , historji ani na polityce.

  • Tutuum pisze:

   To zwykłe nieuki. Za chwilę uwierzą, że strajkiem dowodził Lech Kaczyński a Jarek mu pomagał. Lecha Wałęsę wygumkują, bo będą mieć swojego bohatera.