Szukaj

Lech Wałęsa walczy o zdrowie. Musiał podjąć drastyczne kroki

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa przeszedł na dietę. Informacja podzielił się w mediach społecznościowych. Z postu wynika, że jest trochę sceptyczny. Internauci ruszyli ze słowami wsparcia.

Lech Wałęsa w 2019 trafił do szpitala i przeszedł operację usunięcia zaćmy. Mimo tego noblista nie zwalnia tempa i ciągle jest w ruchu, podejmuje się nowych wyzwań, realizuje projekty, a także komentuje sytuacje polityczną w Polsce i na świecie.

Jego kalendarz jest wypełniony po brzegi. Jednak według niego będzie miał co robić tylko przez najbliższych pięć lat, bo po tym czasie, według jego obliczeń i przeczuć, bardzo prawdopodobne jest to, że umrze.

Mam 76 lat plus jeszcze pięć – wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! I daję sobie jeszcze pięć lat życia. A jak będę dłużej żył, to wtedy nie będę zadowolony.

Przy okazji były prezydent podsumował swoją dotychczasową egzystencję i osiągnięcia. Życie nie szczędziło mu trosk, były wzloty i upadki, ale i szczęśliwe momenty. Aktualnie twierdzi, że na tym świecie czuje się po prostu znudzony.

Ja chcę nowości widzieć, oczekuję na przejście. Tu, na tym świecie, jestem już znudzony, ale tam mnie nie chcą jeszcze – wyznał Lech Wałęsa.

Były prezydent RP wyraził także swoje ostatnie życzenie co do pochówku. Lech Wałęsa w wywiadzie dla SE zaznaczył, że powoli zaczyna się żegnać z tym światem.

Chcę, żeby mnie spalili. A co?! Mają mnie robaki jeść?! Od razu chcę się w proch zamienić, chcę być na morzu rozrzuconym, najlepiej w Bałtyku, niech rybki sobie pojedzą… – powiedział.

Zanim jednak jego scenariusze się sprawdzą, Lech Wałęsa musiał zadbać o zdrowie i podjął drastyczne kroki – przeszedł na specjalną dietę.

Lech Wałęsa na diecie

Lecha Wałęsa opublikował post, w którym zdradził, że przeszedł na dietę. W ulubionej koszulce z napisem Konstytucja pozuje z talerzem wypełnionym po brzegi zieleniną. Mina pana prezydenta i opis świadczą o tym, że jest raczej sceptyczne nastawiony, ale widać, że mimo jego rozważań o długości życia, pochówku, jednak podjął walkę o zdrowie i polepszenie jakości życia i podjął te drastyczne kroki, żeby zmienić nawyki żywieniowe.

Dieta cud……zobaczymy – napisał.

Dieta cud……zobaczymy

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Niedziela, 20 września 2020

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wspierają Lecha Wałęsę w podjętym działaniu. Piszą, że warto, a on jako dobro narodowe, powinien szczególnie o siebie dbać. Dodają mu otuchy i zapewniają, że na pewno będzie smacznie. Trzymamy kciuki za pana prezydenta.


Lech Wałęsa na diecie

Lech Wałęsa na diecie

Maciej Kosycarz i Lech Wałęsa. Fot. Facebook

Maciej Kosycarz i Lech Wałęsa. Fot. Facebook

Lech Wałęsa przelał dla strajkujących nauczycieli 1000 złotych

Lech Wałęsa przelał dla strajkujących nauczycieli 1000 złotych

Dodaj komentarz

  • Pani. pisze:

    Panie prezydencie początek jest trudny. Potem będzie lepiej. Życzę powodzenia. Chociaż z pana charakterem będzie trudniej ale jak pan się uprze to może być efekt.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×