Szukaj

Ośmiomiesięczna córeczka syna Lecha Wałęsy jest bardzo chora! Mała Lea czeka na poważną operację! 

Lech Wałęsa wnuczka choroba

Lech Wałęsa wnuczka choroba

Córka Jarosława Wałęsy czeka na operację serca

Trudne chwile w życiu rodziny Lecha Wałęsy. Córeczka jego syna, ośmiomiesięczna Lea, czeka właśnie na operację serca. Jarosław Wałęsa z najbliższymi jest już w Centrum Zdrowia Dziecka w podwarszawskim Międzylesiu.

Choć Lech Wałęsa, razem z synem Jarosławem bardzo angażują się w życie polityczne naszego kraju, na chwilę będą musieli o nim zapomnieć. Wnuczka byłego Prezydenta RP Lea, leży właśnie w szpitalu i przechodzi szereg badań, przygotowujących ją do ciężkiej operacji. Jak wiemy, dziewczynka urodziła się z poważną wadą serca:

Operacja jest wyznaczona na wtorek. Moją córeczkę czeka jeszcze seria badań. Musimy mieć całkowitą pewność, że jej małe ciałko wytrzyma operację – wyznał w rozmowie z Super Expressem Jarosław Wałęsa.

Przed tak ważnym zabiegiem, istotne jest, by dziecko było w pełni sił, w związku z czym przez ostatni czas, jego rodzice wyjątkowo jak nigdy musieli troszczyć się o swoją pociechę, by jutro jej serce mogło zostać zoperowane:

Nie może być żadnego przeziębienia, bo wtedy nie będzie operacji, a czas jest tutaj kluczowy. Widać, że córeczka się męczy, np. przy jedzeniu i konieczna jest szybka operacja jej serduszka. Modlę się i wierzę, że operacja się uda, a córeczka będzie zdrowa – wyznaje zmartwiony ojciec.

Jarosław Wałęsa w kilku słowach wyjaśnił także, na czym polegać będzie zabieg:

Dziś moją córeczkę czeka jeszcze seria badań, bo te wyniki które już mamy, są niestety słabe. Musimy potwierdzić, musimy mieć pewność, że jej małe ciałko wytrzyma operację serca (…) Serduszko będzie trzeba zatrzymać, a potem uruchomić. Ale specjaliści zapewniają mnie, że dobrze się na tym znają.

Trzymamy więc mocno kciuki za pomyślną operację i życzymy rodzinie Wałęsów dużo wytrwałości i wiary!

#ciemnanoc za nami, dziś badania… a jutro będzie lepiej

Opublikowany przez Jarosław Wałęsa Poniedziałek, 25 marca 2019

 

Iwona Pavlović wybrała najlepszego uczestnika w historii “Tańca z Gwiazdami”! Zdziwicie się, kto urzekł ją najbardziej [WIDEO]

Zmysłowy taniec Kingi Rusin na śniegu jest już hitem internetu! Dziennikarka TVN zakasowała wszystkie gwiazdy “Tańca z gwiazdami! [WIDEO]

Małgorzata Socha zaprezentowała wesołą gromadkę swoich słodkich dzieci! Jak ten czas szybko leci!


Jarosław Wałęsa z córeczką fot. Facebook

Jarosław Wałęsa z córeczką fot. Facebook

Jarosław Wałęsa z żoną Eweliną fot. Facebook

Jarosław Wałęsa z żoną Eweliną fot. Facebook

Jarosław Wałęsa - 43 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Jarosław Wałęsa - 43 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×