Córka Natalii Kukulskiej ma już 3 lata! Na urodzinowym zdjęciu wygląda jak księżniczka. Jest śliczna!

Natalia Kukulska świętuje 3 urodziny córki Laury

Natalia Kukulska świętuje 3 urodziny córki Laury

Córka Natalii Kukulskiej – Laura – skończyła 3 lata. Gwiazda pokazała nowe zdjęcie swojego najmłodszego dziecka. Jak wygląda?

Natalia Kukulska dzięki swemu talentowi, uporowi i wytrwałości wspięła się na sam szczyt. Ale zawsze podkreśla, że to nie kariera jest esencją jej życia, tylko rodzina: 18-letni syn Jan, 14-letnia córka Ania i najmłodsza Laura, którą wokalistka ma ze swoim mężem, perkusistą Michałem Dąbrówką.

Chociaż nie ukrywa przy tym, że ogarnięcie domu przy trójce dzieci i jednocześnie kontynuowanie kariery często jest „hardcorem”.

Może nie powinnam tak się wychwalać, ale uważam, że jestem bohaterką, że daję radę to wszystko łączyć. Ostatnia się kładę, pierwsza wstaję. Jest tak, jak w piosence »Kobieta« z nowej płyty: »Szyja jak pal jest wbita na dno, a sięga do gwiazd, panoramiczny wzrok«. Nie ma płaszczyzny życia, którą bym nie była zajęta. Muszę ogarnąć wszystko, bo nikt za mnie tego nie robi. Zakupy, gotowanie, posprzątanie, szkoły, kontakt z każdym na innym etapie, tutaj takie lekcje, tu takie, tu zdobycie książek, tu zaplanowanie wakacji… Ogólne centrum zarządzania. W tym samym czasie pieluchy, karmienie, pisanie tekstów, próby, koncerty. Czyli trochę: Halo, tu Ziemia do Natalii. Jest to hardcorowa jazda, ale czuję, że żyję! – mówiła dwa lata temu w rozmowie z magazynem Viva!

[wp_quiz id=”1178″]

Natalia Kukulska świętuje urodziny córki Laury

W tym samym wywiadzie artystka zdradziła, że z najmłodszą córką, która wówczas miała 10 miesięcy, najchętniej nie rozstawałaby się nawet na sekundę.

Chciałabym spędzać z Laurką każdą sekundę, bo wiem, jak to się wszystko szybko zmienia. Zahibernować ten czas. W ogóle mi się nie spieszy, żeby rosła i się zmieniała.

Ale czasu nie da się zatrzymać i dziś Laura skończyła właśnie trzy lata. Z tej okazji jej słynna mama udostępniła na Instagramie zdjęcie rodzinnie z chwytającym za serce komentarzem:

Wielka radość i święto od 3 lat!!! Laurka – nasza miłostka najmłodsza. Zdjęcie co prawda z sierpnia 2017 ale oddaje to co czujemy idealnie! – napisała.

Fanie nie dali się prosić o komplementy i życzenia dla jubilatki.

  • Dobrego cudownego życia dla Małej Księżniczki.
  • Tworzycie wspaniała Rodzine.
  • Cudne zdjęcie.
  • Cudowna dziewczyneczka. Spełnienia marzeń Słonko
  • Najlepszego dla Laurki… Ogrom buziaczków ,uścisków dla Małej Księżniczki.
  • Słodkość mała! (teraz już zapewne nie taka mała) Najlepsze życzenia dla Laurki! – piszą.

My oczywiście także dołączamy się d życzeń. Dobrego życia, Lauro.

Zobacz: Wzruszona Natalia Kukulska wspomina swoje ostatnie święta z ukochaną mamą. Miały swoją ulubioną kolędę


Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z córką Laurą

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z córką Laurą

Natalia Kukulska z córką Laurą

Natalia Kukulska z córką Laurą

Twarz Laury Dąbrówki, córki Natalii Kukulskiej

Twarz Laury Dąbrówki, córki Natalii Kukulskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×