Szukaj

Gwiazda TVN-u po rodzinnych dramatach wychodzi na prostą. Po serii czarnych doniesień w końcu widać światełko nadziei

Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka ma za sobą niezwykle trudny rok. Aktorka nie załamuje jednak rąk i cały czas brnie do przodu. Nie może narzekać na brak pracy i właśnie urządza swój nowy dom pod Warszawą. 

Laura Breszka to aktorka doskonale znana widzom z produkcji filmowych i telewizyjnych. Wiele osób kojarzy ją także ze związku z Antonim Królikowski. Niestety ta relacja nie przetrwała próby czasu, a po rozstaniu gwiazda na nowo ułożyła sobie życie. W 2016 roku zaczęła spotykać się z Mateuszem Królem, którego widzowie doskonale pamiętają z jego roli w serialu Korona królów. Dwa lata później byli już po zaręczynach. Niestety w czasie pandemii i kwarantanny wszystko zaczęło się między nimi psuć. Wcześniej wydawało się, że to miłość, która może przetrwać wszystko. Aktorka miała też nadzieję, że w końcu uda jej się stworzyć pełną rodzinę dla córki Lei, która przyszła na świat, gdy Laura była jeszcze studentką.

Niestety tak się nie stało, a we wrześniu tabloidy poinformowały, że aktorska para zakończyła swój wieloletni związek. Jak podawała kolorowa prasa wpływ na ich decyzję, miał mieć kryzys gospodarczy związany z pandemią.

Wprawdzie Laura nadal ma pracę w „Na Wspólnej”, ale to mało, jak na potrzeby rodziny. W końcu uznali, że najlepiej będzie, gdy się rozstaną – zdradzała wówczas informatorka „Na żywo”.

To niejedyna wielka strata w jej życiu. Breszka pożegnała także swoją starszą siostrę Olivię i została opiekunką, dla jej dwuletniego synka Daniela. W ostatnich miesiącach los bardzo ją doświadczył.

Laura Breszka układa sobie życie na nowo

Pandemia koronawirusa mocno dała się we znaki wszystkim gałęziom gospodarki, a także gwiazdom show-biznesu. Wiele osób znanych z pierwszych stron gazet otwarcie mówiło o tym, że przez wprowadzone obostrzenia zostały pozbawione środków do życia. Laura postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Gdy miała niewystarczającą ilość ról, by utrzymać dom i dzieci postawiła na swój drugi zawód, czyli lektorstwo.

Gwiazda zrealizowała nowatorski serial dla Player.pl- Mamy to, który już można oglądać na platformie. Produkcja opowiada o losach młodych rodziców i możemy tam zobaczyć również: Kasię Kołeczek, Szymona Roszaka i Szymona Mysłakowskiego. Laura może się także pochwalić rolą w nowym hicie TVN-u, czyli serialu Tajemnica zawodowa. Gwiazda jest też specjalistką od dubbingu.

Jej kariera w ostatnich tygodniach zdecydowanie nabrała tempa, a dzięki temu napełnił się także portfel. Gwiazda właśnie kupiła dom pod Warszawą, gdzie zamieszka razem z córeczką i swoim siostrzeńcem. Jest to jej oaza i miejsce, o którym marzyła od dawna. W nowych czterech kątach zorganizowała sobie także studio dubbingowe.

Nareszcie mogę sobie tupać do woli, puszczać muzykę głośno, żyć bez stresu, że sąsiad z dołu zaraz napisze mi smsa, żebym uspokoiła dzieci, które biegają po domu. To mi zawsze bardzo ciążyło i do tego stopnia, że moich gości uczyłam jak cicho chodzić na palcach, żeby przypadkiem nie zdenerwować tych z dołu. Zawsze mi się trafił jakiś beznadziejny sąsiad. Najważniejsze w tym miejscu jest to, że mam las pod domem!- opowiada Laura Breszka

Laura jest w trakcie urządzania swojego lokum i chociaż wymaga to od niej mnóstwo zaangażowania, to wszystkiego pilnuje samodzielnie. Miejmy nadzieję, że już niedługo pochwali się kadrami z wymarzonego gniazdka.


Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×