Tak gorącej bohaterki w „Przyjaciółkach” jeszcze nie było! Nowa główna gwiazda serialu kusi ciałem na potęgę i chętnie pokazuje partnera. Jacy oni są HOT!

Laura Breszka w bikini

Laura Breszka w bikini

Laura Breszka, która właśnie dołączyła do głównej obsady Przyjaciółek, odpoczywała na zagranicznych wakacjach. Zdjęcia z wczasów pokazała w social mediach. Ale ma piękne ciało. Wow!

Laura Breszka to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Na ekranie debiutowała w filmie Nie ten człowiek. Oprócz tego wystąpiła w produkcjach, takich jak: Mamy to, Zakochani po uszy, Pensjonat nad rozlewiskiem, Singielka, Wataha.

Przed 34-latką jest teraz sporo pracy.

Laura Breszka odpoczywa przed intensywną jesienią

Laura będzie miała teraz dość pracowity czas. Aktorka postanowiła wybrać się na wakacje, aby nabrać sił przed aktywną jesienią. Postawiła na Kręte i tam przez tydzień relaksowała się w towarzystwie swojego chłopaka, Maćka i siostrzeńca Daniela. Na plaży pokazała nienaganną figurę, którą może się pochwalić od wielu lat.

Laura podkreśla, że zdrowo się odżywia i dba o kondycje. Ćwiczy, gra w tenisa. Również w wakacje nie próżnowała i aktywnie spędzała czas. Oczywiście stale towarzyszył jej Maciek, z którym od ponad roku tworzą zgraną parę. Nie jest to łatwe, bo ona mieszka w Warszawie, a on we Wrocławiu. Na szczęście próbę czasu mają już za sobą.

W życiu zawodowym aktorkę czekają duże zmiany. Już we wrześniu zobaczymy ją w serialu „Przyjaciółki”, gdzie dołączy do głównych bohaterek. Jej postać, Marta, ma 36 lat, jest dekoratorką wnętrz. Poznaje przyjaciółki podczas wyprawy nad Zegrze.

Jest tajemnicza, na pytanie o przeszłość i związki odpowiada wymijająco. Mówi, że życie nie jest lekkie, więc trzeba wykorzystać każdą dobrą chwilę. Potrafi ciężko pracować i cieszyć się życiem. Jest sarkastyczna, ale zabawna. Jej postać namiesza na planie, będzie skrywać wiele tajemnic i na pewno nie będziemy się z nią nudzić w serialu.

Breszka postanowiła sobie też ułatwić życie i otworzyła we własnym domu studio nagraniowe, gdzie już produkuje audiobooki. Jest w czołówce polskich lektorów i czas pandemii dał jej wiele możliwości rozwoju w tym kierunku. Odpowiednio to wykorzystuje. Praca w domu ułatwia jej wychowanie nastoletniej córki Lea i siostrzeńca Daniela.

Najnowsze zdjęcia bohaterki tekstu zobaczycie w galerii.


Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka

Laura Breszka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Spotkałam Panią Laurę kiedyś i do dzisiaj jestem pod wrażeniem jej uprzejmości, uroku osobistego i pozytywnej energii

 • Gość pisze:

  Normalna dziewczyna jakich wiele i czym tu się jarać ? ktoś może wie ?

 • Gość pisze:

  Taka sobie

 • Gość pisze:

  Piękna kobieta, charakterystyczny głos. Samotnie wychowuje swoją córkę i syna siostry, która zmarła. Takie ludzkie i niby oczywiste, ale samej z dwójką dzieci na pewno lekko nie jest pracując. A partnerzy są, odchodzą, bo za dużo obowiązków i tyle z nich jest. Kobieta z dziećmi zawsze musi sobie dać radę. A facetowi jak się chce to odchodzi. Co za czasy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×