Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

Zdjęcie (1) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[1/13] Laura Breszka z rodziną i partnerem

Zdjęcie (2) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[2/13] Laura Breszka

Zdjęcie (3) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[3/13] Laura Breszka z rodziną i partnerem

Zdjęcie (4) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[4/13] Laura Breszka z rodziną i partnerem

Zdjęcie (5) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[5/13] Laura Breszka z rodziną i partnerem

Zdjęcie (6) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[6/13] Laura Breszka z rodziną i partnerem

Zdjęcie (7) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[7/13] Laura Breszka z rodziną i partnerem

Zdjęcie (8) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[8/13] Laura Breszka z rodziną i partnerem

Zdjęcie (9) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[9/13] Laura Breszka z rodziną i partnerem

Zdjęcie (10) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[10/13] Laura Breszka

Zdjęcie (11) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[11/13] Laura Breszka

Zdjęcie (12) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[12/13] Laura Breszka

Zdjęcie (13) Laura Breszka pochwaliła się partnerem. Maciej to przystojniak, od którego trudno oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na jego zdjęcie bez koszulki!

[13/13] Laura Breszka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wydaje mi się, że ma usunięte tatuaż z rąk i klaty

 • Gość pisze:

  Żadne ciacho

 • Sąsiadka pisze:

  Król Kazimierz zdecydowanie był przystojniejszy.

 • Gośćkotek pisze:

  Fajny facio niech Laura się cieszy zasłużyła choćby tym że adoptowała dziecko swojej siostry która zmarła

 • echhh pisze:

  Dzieci się pilnuje!

 • Gość pisze:

  Zdrowia fajni ludźie ale w koszulkach im lepiej jak europa daje 100mld€ to mówią źe na waciki a jak dostają 1mld$ na chipsy to się cieszą chyba ze m z b im się myli i ma byc 1bld a gdzie pozostałe 1000bld$ przeprane na autostradach bo na zachodzie nawet juz san marino leje z tego sh..tu lepiej długi spłaćcie darmozjady i to tyle

 • Gość pisze:

  Zdrowia fajni ludźie ale w koszulkach im lepiej jak unia daje 100mld to mówią źe na waciki a jak dostają 1mld na chipsy to się cieszą chyba ze chodzi m z b im się myli i ma byc 1bld a gdzie pozostałe 1000bld$ przeprane na autostradach bo zachodzie nawet juz san marino leje z tego sh..tu i to tyle

×