Nowa gwiazda dołączyła do „Przyjaciółek”. Co to oznacza dla Sochy, Liszowskiej, Stużyńskiej i Sokołowskiej? Szykuje się niezłe zamieszanie

Przyjaciółki - nowa gwiazda w obsadzie

Przyjaciółki - nowa gwiazda w obsadzie

Polsat ogłasza, że nowa gwiazda dołączyła do Przyjaciółek. Czy zastąpi którąś z głównych aktorek? Jakie plany w stosunku do niej mają producenci telewizyjnego hitu?

Serial Przyjaciółki od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Na antenie Polsatu emitowany jest od 2012 roku i miał być krótkim serialem. Sukces produkcji przeszedł jednak najśmielsze oczekiwania i stał się jednym z największych hitów stacji. Niedawno zakończył się 19. sezon zmagań z losem tytułowych przyjaciółek.

Głównymi bohaterkami są cztery kobiety, które przyjaźniły się ze sobą w liceum i podczas spotkania klasowego po latach odnowiły kontakt. Losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) są bardzo chętnie śledzone przez fanów, którzy czekają na każdy zwrot akcji. Kobiety są dla siebie ogromnym wsparciem i dzielą się troskami na różnych etapach życia, a to się bardzo podoba widzom.

Od pierwszego odcinka w życiu serialowych postaci zmieniło się bardzo dużo. Były związki, małżeństwa, rozstania – czyli to, co Polacy kochają oglądać najbardziej. W ciągu lat przez plan przewinęło się wielu aktorów. Jedni występowali epizodycznie, inni zagrzali miejsce na dłużej. Telewizja Polsat właśnie ogłosiła, że nowa gwiazda dołączyła do obsady.

Do Przyjaciółek dołączyła nowa gwiazda

Fani Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji nie muszą się martwić, że któraś z nich zniknie z serialu. Laura Breszka, bo to ona dołączy do obsadyPrzyjaciółek, wcieli się w nową postać.

Poznajcie Martę! Postać bardzo tajemniczą, którą poznacie bliżej w 20. sezonie @przyjaciolkipolsat. W rolę Marty wciela się @laura.breszka. Jak myślicie, czy namiesza w serialowym życiu Przyjaciółek? #sezon20 #obsada #przyjaciolki #przyjaciolki20 – napisano na profilu stacji.

Laura Breszka zachęciła widzów w krótkim wideo, do tego, żeby przyjrzeli się jej postaci i obiecała, że będzie ciekawie. Już nie możemy się doczekać. Jesteście fankami produkcji?

Kim jest Laura Breszka, nowa gwiazda Przyjaciółek?

Laura Breszka ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Już jako studentka miała okazję zadebiutować na dużym ekranie w filmie Nie ten człowiek. Popularność jednak przyniosły jej seriale: Julia, Singielka oraz Cisza nad rozlewiskiem.

Z czasem otrzymała propozycję prowadzenia autorskiego programu Doniesienia, który miał być dostępny do oglądania w serwisie Player. Produkcja już po pierwszym odcinku postanowiła wycofać się tego pomysłu. Breszka ma jednak wiele ofert współpracy. Na przykład nagrała audiobooka książki Saga niewoli Aldony Wleklak.

Aktorka przed laty związana była z Antonim Królikowskim. Później na jej drodze stanął Mateusz Król. Ich uczucie jednak nie przetrwało. Wkrótce została mamą córeczki, której dała imię Lea. Nie zdradziła jednak, kto jest ojcem dziecka.

W 2019 roku Laura Breszka przeżyła ogromną tragedię. Zmarła wtedy jej siostra Olivia, która osierociła wówczas dwuletniego Daniela. Breszka po jej śmierci zdecydowała się na zaadoptowanie chłopca.


Laura Breszka nową gwiazdą

Laura Breszka nową gwiazdą "Przyjaciółek"

Laura Breszka, Aldona Wleklak – premiera książki

Laura Breszka, Aldona Wleklak – premiera książki "W niewoli Tindera" Aldony Wleklak

Laura Breszka – premiera książki

Laura Breszka – premiera książki "W niewoli Tindera" Aldony Wleklak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×