Fanka zapytała Larę Gessler o imię dla synka. Odpowiedź ciężarnej gwiazdy nie zaskoczyła

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler została zapytana o imię dla synka, który już wkrótce pojawi się na świecie. Co odpowiedziała?

Lara Gessler jest obecnie jedną z najbardziej znanych restauratorek w Polsce i to nie tylko za sprawą znanego nazwiska. Sama także zapracowała na swoją popularność. Świetnie gotuje i odkrywa nowe smaki jak mało kto, ale także propaguje wiedzę o kulinariach, publikując książki, w których dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Mężem Lary jest Piotr Szeląg. Para sformalizowała związek, gdy Lara była w końcówce pierwszej ciąży. Ich pierworodna, córka Nena, urodziła się w październiku 2020 roku.

Dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców, a dumna mama ku uciesze fanów chętnie pokazuje jej zdjęcia w sieci. Jakiś czas temu córka Magdy Gessler zrobiła swoim fanom kolejną niespodziankę i poinformowała o kolejnej ciąży. Pokazała krótkie nagranie, na którym widać zaokrąglony już brzuszek.

Naszej reporterce z kolei, Lara zdradziła kilka sekretów. Wyznała między innymi, że jeszcze nie przygotowuje pokoiku dla malucha i zna już płeć dziecka.

Nauczyliśmy się po pierwszym dziecku, że pokoik przydaje się od pierwszego roku życia, więc nie śpieszymy się z tym. Zobaczymy. Znamy już płeć, jeszcze jej nie zdradzę.

Jest też pomysł na imię.

Mamy kilka pomysłów, a czy będzie typowe czy nie? Nie nam oceniać.

Cała rozmowa poniżej.

Potem Lara Gessler postanowiła, że już nie będzie trzymała w niepewności swoich fanów i zdradziła, że do ich rodziny wkrótce dołączy chłopiec.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna  #odpowiadającnapytania #owboy @piotr.szelag #pregnancy #2under2 #sopot – napisała.

Jakie imię będzie miał synek Piotra Szeląga i Lary Gessler?

Lara Gessler została zapytana o imię dla synka. Co odpowiedziała?

Lara Gessler jest bardzo aktywna na Instagramie. Podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi, jedna z fanek zapytała ją, czy wybrała już imię dla synka. Odpowiedź gwiazdy nie zaskoczyła:

Wybraliśmy, ale jeszcze nie mówimy. Musimy sprawdzić, czy będzie pasowało.

Cóż, przyjdzie nam jeszcze poczekać na informację o imieniu nowego członka rodziny.


Lara Gessler o imieniu dla synka

Lara Gessler o imieniu dla synka

Lara Gessler - Dzień Ojca 2022

Lara Gessler - Dzień Ojca 2022

lara_gessler_284320056_757307231940535_3541061804866506933_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×