Szukaj

Wczoraj jak ją stworzono, a dziś kompletnie ubrana, Lara Gessler eksponuje duży brzuszek. Piękna przyszła mama

Lara Gessler - zachęca do głosowania

Lara Gessler - zachęca do głosowania

Lara Gessler odkąd ogłosiła światu, że jest w ciąży, pokazuje się z coraz to większym brzuszkiem. Wczoraj zachwyciła roznegliżowaną sesją, a dziś kompletnie ubrana pozdrawia internautów.

Wczoraj Lara Gessler zachwyciła swoich obserwujących zdjęciami z sesji ciążowej. Było kontrowersyjnie, ale nie można się było niczego innego spodziewać, po odważnej córce Magdy Gessler. Kobieta pochwaliła się efektami pracy profesjonalistów na swoim Instagramie. Fotografie powstały na ulicach Warszawy, a młoda restauratorka nie zawahała się zrzucić z siebie ubrań. Zmysłowe, pełne artyzmu i wysmakowane zdjęcia będą wspaniałą pamiątką z wyjątkowego czasu oczekiwania na pierwsze dziecko.

Dzisiaj dla kontrastu pokazała się ubrana od stóp do głów. I wygląda pięknie.

Lara Gessler pozdrawia fanów. Zdjęcie z brzuszkiem

Lara Gessler już wie, kto pojawi się na świecie na przełomie września i października. Imię też wybrane, ale tajemnicę przyszli rodzice pewnie do końca będą chcieli zachować je w tajemnicy.

(…) Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie.

Dumna przyszła babcia, Magda Gesler być może się wygadała, ale pewności nie ma. Poczekamy do rozwiązania. Póki co, podziwiamy zdjęcia Lary, a na jej profilu powstaje niezły album pamiątkowy.

Na dzisiejszym zdjęciu celebrytka wygląda kwitnąco. Ubrała się w dżinsowe ogrodniczki pasiastą bluzkę. Pozdrawia swoich fanów i zachęca do udziału w jutrzejszych wyborach.

Jutro głosujemy!
Pamiętajcie, żeby zabrać:
Długopis
Dowód tożsamości
Maseczkę – napisała.

Zdjęcie zrobił jej ukochany, Piotr Szeląg. Trzeba przyznać, że ma oko, i świetnie potrafi uchwycić urodę Lary.


Lara Gessler pozdrawia fanów

Lara Gessler pozdrawia fanów

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×